Туреччина бойкотує товари, які «підтримують Ізраїль»

ЕКОНОМІКА
27.11.2023, 10:09
Туреччина бойкотує товари, які «підтримують Ізраїль»
Фото: Google

Суспільство Турецької республіки виявилося дійсно солідарним із пригнобленими палестинцями. Сіоністи оголосили про «неминучу помсту».

Як вдалося з'ясувати медіаагенції «Останній Бастіон», турки стали дуже рішуче бойкотувати продукти, які «підтримують Ізраїль». Для цього навіть створили окремий застосунок, щоби виявляти «небажані товари у спонсорстві вбивства палестинців».

Так, у турецькому секторі соціальної мережі TikTok набирає популярності програма «NoThanks». Застосунок розпізнає товари компаній, які фінансово підтримують державне утворення Ізраїль на тлі геноциду у Ґазі.

Зі слів самих турецьких користувачів, завдяки програмі «NoThanks» вони уникають небажаних товарів у супермаркетах. Серед продуктів, які застосунок не радить купувати прихильникам Палестини, — кава «Nescafe» (а отже і вся продукція компанії «Nestlé»), «Coca-Cola», «Mondelez» тощо.

На цей час програма доступна у Google Play для всіх охочих. Щоби застосунок не видалили, розробники — серед яких 24-річний уродженець Ґази інженер Ахмед Башбаш, що працює в угорському підрозділі компанії «Siemens» — навмисно затерли слово «Ізраїль» на скриншотах.

Своєю чергою, «Останній Бастіон» нагадує читачам, що Режим Нетаньягу закриває незалежну газету «Haaretz». Такі відомості поширив дійсний депутат Кнесету від провладної партії «Лікуд» Шломо Караї.

Парламентар стверджує, що уряд Біньяміна Нетаньягу розпочав процедуру закриття видання Haaretz; головна причина, зі слів обранця, типова для всіх авторитарних держав — «антипатріотична позиція газети» та «дискредитація дій ЦАХАЛу». З'ясувалося, що редакція і журналісти Haaretz розповідають не бажані для Нетаньягу факти.

А американські ЗМІ підігрують ізраїльському терору у Ґазі. Нещодавно стало відомо, що компанії Apple, Comcast, Disney, IBM, Paramount, Warner Brothers бойкотують соціальну мережу X/Twitter; усе через підтримку Палестини.

Про це повідомив сам власник соцмережі Ілон Маск. Він стверджує, що вказані транснаціональні корпорації, у раді директорів яких сидять нащадки Юдиного коліна, вимагають не викривати ізраїльську брехливу пропаганду.

вибір редакції
Читайте також:
Світ
На жаль, припинення масових убивств у смузі Ґази триватиме не довше за священний для мусульман місяць Рамадан. Потім терор відновиться.
28 лютого, 08:23
Світ
Кубло сіоністів, що отаборилося на Святій Землі, прагне крові невинних людей. Національність не цікавить, головне: знищити всіх непокірних.
16 лютого, 08:25
Війна
Людожерський сіоністський режим ніколи не цінував життя, ні своїх адептів з Юдиного коліна, ні ґоїв. Саме тому війна для нього «благо».
05 лютого, 06:06
Світ
Сіоністська пропаганда демонізувала палестинців, приписуючи всіх до «ісламських терористів». Насправді ж у Ґазі проживає безліч християн.
08 січня, 07:09
Світ
Це масове вбивство, яке відбулося на переповненій площі, де живуть люди.
25.12.2023, 11:02
Світ
Проіранське військово-політичне угруповання Лівану накопичує бойовиків і зброю на кордоні з Ізраїлем. «Гізболла» нарешті допоможе ХАМАС?
19.12.2023, 08:18