Туреччина домовилася з Україною про постачання ще як мінімум 20 Bayraktar

ВІЙНА
04.12.2021, 10:24
Туреччина домовилася з Україною про постачання ще як мінімум 20 Bayraktar
Фото: google

На стадії розробки знаходяться нові угоди

Туреччина та Україна домовилися про нові поставки для української армії безпілотників Bayraktar – замовлення ще як мінімум на 20 дронів знаходиться на стадії розробки. Про це повідомляє Bloomberg з посиланням на співрозмовників у турецькому уряді та керівництві компанії Baykar.

За інформацією Bloomberg, Туреччина продала Україні значно більше військових безпілотників Bayraktar TB2, ніж повідомлялося раніше, і найближчим часом будуть укладени нові угоди.

За словами співрозмовників видання, замовлення ще як мінімум на два десятки дронів перебувають у стадії розробки.

Представники Baykar та турецького уряду відмовилися коментувати кількість проданих Україні дронів.

За словами високопоставленого турецького чиновника, на стадії розробки знаходяться нові угоди, у тому числі про спільне виробництво Туреччиною космічних ракет, подібних до українських "Зеніт-2".

За словами професора міжнародних відносин Солі Озела зі стамбульського університету Кадір Хас, відносини Туреччини з Україною є частиною ширших зусиль турецького президента Реджепа Тайіпа Ердогана щодо зв'язків як з Росією, так і з НАТО.

"Стратегічно Туреччина не хоче, щоб Росія домінувала в Чорному морі, але вона також не хоче наступати їй на п'яти. Тому Туреччина балансує", – сказав Озель, зазначивши, що Російська та Османська імперії провели понад 10 війн на територіях навколо Чорного моря.

 

Читайте також:
Війна
З окупованої ресурсною федерацією території Республіки Білорусь почали масово вивозити снаряди, порох та інші вибухові матеріали до Москви.
24 червня, 21:45
Війна
Bayraktar TB2 отримав всесвітнє визнання, і кілька аналітиків стверджують, що це сімейство дронів змінило характер війни.
24 червня, 13:50
Війна
ЗСУ провели перше бойове застосування РСЗВ Himars
24 червня, 12:27
Війна
Їх надали Сполучені Штати в рамках військової допомоги.
23 червня, 16:20
Світ
Великий бойовий БПЛА Baykar Akıncı вперше бере участь у міжнародних навчаннях у Туреччині
22 червня, 13:55
Війна
Джо Байден оголосив новий пакет військової допомоги на $1 млрд.
16 червня, 12:24