Туреччина готова врятувати захисників Маріуполя

ВІЙНА
14 травня, 22:45
Туреччина готова врятувати захисників Маріуполя
Фото: Google

Морська евакуація українських військовиків з оточеного російськими окупантами металургійного заводу "Азовсталь" можлива.

Про це в інтерв'ю авторитетному виданню "Reuters" заявив радник президента Турецької республіки Ібрагім Калин, інформує медіаагенція "Останній Бастіон".

За його словами, Володимир Зеленський особисто узгодив усі деталі масштабної рятувальної операції з Реджепом Тайїпом Ердоганом.

«Наша країна запропонувала морську евакуацію поранених бійців з "Азовсталі". За планом, людей, евакуйованих звідти, перевезуть суходолом у порт Бердянськ, а турецьке судно доставить усіх українських вояків через Чорне море до Стамбула. Але наразі російська сторона на це не погодилася і заперечує будь-яку евакуацію з Маріуполя. Ми також готові вивезти цивільних осіб до Туреччини, які забажають виїхати», – зазначив Ібрагім Калин.

Водночас радник Ердогана уточнює, що головна перепона для проведення евакуації – Владімір Путін, який за всяку ціну хоче знищити захисників Маріуполя.

Своєю чергою, як раніше вже повідомляв "Останній Бастіон", рашисти розпочали здійснювати публічні допити неповнолітніх українців у фільтраційних таборах Приазов'я, аби змусити дорослих зізнатися у причетності до так званих "нацбатів".

Читайте також:
Життя
КП "Обласний заклад з надання психіатричної допомоги ПОР" висловлює подяку за допомогу Дмитру Анатолійовичу Лаптєву
30 червня, 10:45
Війна
Керівництво КНП «Миргородська лікарня інтенсивного лікування» висловлює подяку за допомогу Дмитру Анатолійовичу Лаптєву
28 червня, 16:35
Війна
Кораблі та катери мають захищати узбережжя Одеси
25 червня, 14:50
Полтава
Дякуємо за добрі справи !
16 червня, 09:02
Війна
Нашим друзям із Харківщини потрібна допомога
13 червня, 17:35
Війна
Це доводить загальну гуманітарну допомогу ЄС 348 мільйонів євро
09 червня, 15:41