Туреччина – перша країна світу, яка розробляє квантовий радар

СВІТ
04 лютого, 13:35
Туреччина – перша країна світу, яка розробляє квантовий радар

Він зможе відстежувати Stealth літаки 5-6 покоління

«Туреччина – перша країна світу, яка розробляє квантовий радар, яка зможе відстежувати Stealth літаки 5-6 покоління. Незабаром ми передамо першу партію нових радарів AESA для інтеграції в Bayraktar Akıncı TIHA», - заявив голова Управління оборонпрому Туреччини Ісмаїл Демір

Радари AESA (Активний електронний масив) турецького виробництва, якими планується оснастити модернізовані літаки F-16 ВПС Туреччини, з'являться спочатку на озброєнні ударних БПЛА Akıncı.

Демір відвідав підприємство флагмана оборонпрому Туреччини – компанії ASELSAN у районі Гельбаші в Анкарі, де було поінформовано про проект модернізації авіапарку ВПС країни.

За його словами, Туреччина націлена на максимальне імпортозаміщення авіаційних систем та боєприпасів.

«Всі напрацювання та досвід будуть використані та впроваджені при розробці вітчизняного літака п'ятого покоління. Вітчизняні радари спочатку отримають безпілотну авіацію, а вже потім F-16. Тобто дуже скоро ми застосуємо БПЛА із вітчизняними радарами AESA», - зазначив Демір.

Натомість в Україні Зеленський і його шайка продовжують грабувати воюючу країну. У Міністерстві оборони України продовжують працювати корупціонери, зрадники та заслані агента ФСБ.

Зеленському, Єрмаку, Шмигалю та Яйцеву радари не потрібні, в них інші пріоритети.

Останні корупційні скандали - яскраве тому підтвердження.

Ми так і не побачили звільнення Міністра оборони України Олексія Резнікова, але ми побачили звільнення низки його заступників відповідальних за закупівлі.

Хоча саме Резніков є основним бенефіціаром корупційних схем міністерства.

Держбюро розслідувань у середу, 1 лютого, повідомило про підозру звільненому заступнику міністра оборони, який відповідав за тилове забезпечення ЗСУ.

Як повідомляє пресслужба ДБР, ексзаступник міністра лобіював укладання договорів про постачання продуктів для військовослужбовців за завищеними цінами, а також закупівлю низькоякісних бронежилетів, касок, одягу та інших речей для військових на суму понад 1 млрд грн. Договори укладали з повною передоплатою.

Туреччина – перша країна світу, яка розробляє квантовий радар_1
Туреччина – перша країна світу, яка розробляє квантовий радар_3

Заступнику директора департаменту держзакупівель Богдану Хмельницькому оголосили підозру за фактом розтрати державних коштів на суму 107 796 050 грн та щодо забезпечення підрозділів ЗСУ неякісними бронежилетами (5700 штук).

Ексзаступнику міністра оборони В’ячеславу Шаповалову — за незаконні дії, внаслідок яких окремі підрозділи Збройних сил не укомплектували засобами індивідуального захисту на суму понад 1 млрд грн. Колишньому заступнику держпідприємства Промоборонекспорт Володимиру Терещенку, який нині є заступником начальника управління координації зовнішньоекономічної діяльності Міноборони, — підозру за фактом заволодіння держкоштами на суму 1 340 000 «шляхом зловживань та службових підроблень».

Також у мережі з'явилося відео з обшуків у ексзаступника міністра оборони Олександра Миронюка.

Загалом тоді під час обшуків у Миронюка знайшли 17 мільйонів 78 тисяч гривень, 400 тисяч 100 доларів та 100 тисяч 380 євро.

Останні корупційні скандали у Міністерство оборони України  яскраво демонструють безпринципність Володимира Оманського та "Слуг неукраїнського народу". Призначені Андрієм Єрмаком чиновники продовжують грабувати воюючу країну, а в цей час Володимир Оманський просить допомогу у США, Британії, Польщі та інших союзників України.

Володимир Зеленський, Денис Шмигаль, Яйцев, Андрій Єрмак, та інші корупціонери мають негайно піти у відставку. Іншого варіанту для воюючої країни просто немає.

Читайте також:
Світ
Основне завдання безпілотників – доставка боєприпасів, їжі та медикаментів безпосередньо на передову
21 березня, 11:35
Світ
Очікується, що прототип ATAK-II зі встановленими українськими двигунами розпочне наземні випробування уже цього місяця.
20 березня, 14:26
Світ
Технологи з кількох науково-дослідних центрів ісламської республіки змогли зібрати точну копію найсучаснішого американського безпілотника.
19 березня, 16:52
Світ
Проте не лише SpaceX та T-Mobile готують такий проєкт.
15 березня, 13:29
Життя
Дослідники з Інституту інформаційних наук USC Viterbi розробляють алгоритм, який дозволяє машині навчатися без нагляду людини.
15 березня, 11:25
Світ
Українській владі та міністерству оборони ця субмарина виявилася чомусь непотрібною
21 лютого, 14:05