Туреччина пригрозила Ірану війною

СВІТ
10 вересня, 16:01
Туреччина пригрозила Ірану війною

У разі, якщо іранська армія чи інші збройні формування вдеруться в Азербайджан, турецькі війська швидко дадуть відповідь.

Про це сказав чинний міністр закордонних справ Хакан Фідан, передає інформаційна агенція "Останній Бастіон" із посиланням на видання "Sanayi ve Savunma".

Знаково, що гучна заява прозвучала за тиждень після того, як керівник турецької дипломатії відвідав з офіційним робочим візитом Тегеран, де узгодили спільну "дорожню карту".

Тепер пан Фідан звернувся із серйозним попередженням до своїх східних сусідів: «У разі втручання Ірану у внутрішні справи Азербайджану, турецька армія відповість оперативно і рішуче».

Своєю чергою, президент Ібрагім Раїсі вважає, що будь-яка зміна геополітичної ситуації у прикордонному (Кавказькому – прим. ред.) регіоні є для Ірану "червоною лінією".

Очевидно, майбутня нова велика (вже третя за рахунком – прим. ред.) Карабаська війна не обмежиться виключно тереном Азербайджану та Вірменії, бо Анкара з Тегераном не стоятимуть осторонь.

На превеликий жаль, у вогнище потенційного конфлікту неодмінно піділлє палива і РФ, бо лідери азійських деспотій не готові зріло долати проблеми, викликані кривавою історією Кавказу, яку вони хочуть переписати на власний розсуд.

Крім того, медіаагенція "Останній Бастіон" закликає читачів пам'ятати, що режим аятол і путінська диктатура домовилися використати Азербайджан у власних двосторонніх інтересах, наразі поки у галузі енергетики.

Читайте також:
Світ
Країна втратила контроль над містом, яке відіграє ключову роль у рамках китайської ініціативи «Один пояс, один шлях».
03 листопада, 19:32
Економіка
Іноземні інвестиції стимулюватимуть економіку Таїланду, яка, як очікується, зросте на 2,8% до кінця року
24 вересня, 15:55
Політика
Лідери країн, де панує іслам, радо співпрацюють із диктаторами, але ображаються, коли їхніх єдиновірців карають за порушення у демократіях.
31 серпня, 17:28
Світ
70-річний Хун Сен перебуває при владі в Камбоджі з 1985 року – лише лідери Камеруну та Екваторіальної Гвінеї обіймали свої посади довше.
22 липня, 09:11
Світ
Діючий ракетний корвет ВМС Індії прямує до В'єтнаму як подарунок.
30 червня, 13:48
Світ
Зростають побоювання щодо загрози громадянської війни у одному зі штатів Індії
22 червня, 08:31