Туреччина вже готується надіслати свої війська у Карабах

СВІТ
17.11.2020, 10:33
Туреччина вже готується надіслати свої війська у Карабах
Фото: Commonspace

Реджеп-Тайїп Ердоган закликав Великі національні збори Туреччини пришвидшити виряджання військ до Азербайджану.

Про це напередодні повідомило провідне видання країни "Anadolu Ajansı", посилаючись на текст відповідного президентського законопроєкту.

У документі наголошується, що багаторічна визвольна боротьба Азербайджану за власні землі не закінчена до повної деокупації всього Нагірного Карабаху.

«Спираючись на міжнародне право, Туреччина зараз зобов'язана підтримати братній азербайджанський народ проти вірменської агресії та окупації. Наші війська будуть контролювати режим припинення вогню відповідно до вже узгоджених 10 листопада тристоронніх домовленостей», — підкреслив Ердоган.

Водночас інформації про дату голосування депутатів турецького парламенту за президентський законопроєкт поки немає.

Своєю чергою, "Останній Бастіон" нагадує, що 11 листопада Ільгам Алієв у зверненні до азербайджанського народу заявив про завершення вітчизняної війни та визволення Карабаху.

Читайте також:
36% опитаних мешканців Грузії повністю підтримують діалог і дружні відносини з РФ, натомість ворожість проявляють тільки 14%.
07 квітня, 10:37
Уряд Грузії розпочав готувати пакет документів, необхідних для подачі заявки на повноправне членство у Європейському союзі.
29 березня, 12:34
Кремль був, є і залишиться окупантом, тому будь-які його "миротворчі" ініціативи ніщо інше як приховане загарбання чужих територій.
27 березня, 18:04
Монастирі Чічхітурі та Удабно храмового комплексу Давид-Ґареджі, що знаходяться в Азербайджані, повинні перейти під юрисдикцію Грузії.
13 лютого, 19:56
Терористичне угруповання "Ісламська держава" привласнило вбивство "кадировця" у середмісті Джохара (Грозного).
01 січня, 09:56
Вірмени не можуть примиритися з поразкою у конфлікті за Нагірний Карабах, тому вирішили перейти до тактики партизанської боротьби.
28.12.2020, 12:14