Режим Нетаньягу поширює фейки про «звірства ХАМАС»

СВІТ
04.12.2023, 18:02
Режим Нетаньягу поширює фейки про «звірства ХАМАС»

Насамперед фейкову інформацію передавали президенту США Джозефу Байдену.

Журналісти ізраїльського видання Haaretz Нір Хасон та Ліза Розовська опублікували матеріал, в якому заявляють, що інформація про напад ХАМАС на ізраїльські села та міста, яку прем'єр-міністр Біньямін Нетаньягу передавав під час розмов із президентом США Джо Байденом, а його дружина Сара Нетаньягу виклала у листі до першої леді США Джилл Байден, не відповідала дійсності.

Як пише IsraelInfo, Нетаньягу особисто повідомив Байдену, що терористи ХАМАСу «взяли десятки дітей, зв’язали їх та спалили».

Журналісти зазначають, що після перевірки низки фактів можна з певністю сказати, що такого факту не було.

Зокрема станом на початок грудня відомі всі імена загиблих 7 жовтня дітей в прикордонних кібуцах і містах — це шестеро дітей молодше десяти років і 15 дітей віком від 11 до 15 років. Зокрема четверо з них загинули від ракетних обстрілів.

Видання також стверджує, що не було і вагітної заручниці, яка народила дитину в полоні ХАМАСа, про яку дружина прем'єр-міністра Сара Нетаньягу особисто повідомила першій леді США Джилл Байден.

Громадянка Філіппін, яку нещодавно повернули з полону, не була вагітна в принципі. Таким чином серед заручників не було і немає вагітних жінок.

Фейком є і розповідь добровольця ЗАКА про буцімто вирізаний із утроби матері плід дитини та спалену у печі дитину 6-7 років. Haaretz стверджує, що серед убитих у кібуці Беері не було загиблих дітей віком 6-7 років, а історія вагітної жінки була повністю сфабрикованою, адже.

IsraelInfo зазначає, що публікація Haaretz  викликала неоднозначну реакцію ізраїльської публіки — багато ізраїльтян вважають з'ясування правди недоречним під час війни, а публікацію називають «подарунком ворожій пропаганді».

«Відповідальність за тяжку шкоду, яку завдає державі Ізраїль брехня та дезінформація, вони покладають на тих, хто дошукується до правди, а не на відповідальних осіб, які дозволяють собі спиратися на неперевірені джерела та брехати власним громадянам та світу» — додає видання.

Своєю чергою, медіаагенція «Останній Бастіон» раніше інформувала, що сіоністський режим розпочав процедуру закриття провідної газети Haaretz. Причина — викриття правди про сіоністський терор проти палестинців.

вибір редакції
Читайте також:
Політика
Двогодинний монолог кремлівського диктатора може бути спробою відмити від української крові воєнного злочинця. На щастя, спроба не вдалася.
15 лютого, 08:24
Опінії
Росія не перший раз робить провокації і вбиває українських полонених і звинувачує потім українських військових.
25 січня, 09:08
Опінії
Соратник сивочолого гетьмана придав чуткам статус факту. З якою метою він це зробив публічно, лишається тільки здогадуватися...
09 січня, 14:36
Війна
Як відомо, Фінляндія швиденько приєдналася до Північноатлантичного альянсу коштом української крові. Більшість фінів це відверто визнають.
07 січня, 09:33
Світ
Створене олігархами Ротшильдами державне утворення Ізраїль коїть геноцид палестинців. Натомість світові згодовують фейки про тероризм.
18.12.2023, 19:45
Опінії
Основною метою його була повна і докорінна дискредитація всього вищого ешелону політиків України.
15.12.2023, 10:36