Турецький президент лякає Європу відновленням Османської імперії

СВІТ
20.03.2020, 10:35
Реджеп Тайїп Ердоган
Реджеп Тайїп Ердоган
Фото: Bloomberg

Реджеп-Тайїп Ердоган готовий до "священної війни" проти Європи й відновлення Османської імперії.

Про це президент Турецької республіки заявив під час свого публічного виступу у Стамбулі перед представники місцевої еліти.

Відповідний відеоролик опублікували у соціальній мережі "YouTube".

«Те, що зараз відбувається на грецько-турецькому кордоні — це є новий наступ ісламського світу на Європу, насалену "невірними". Це наша "священна війна", якщо хочете, повідомлення, яким ми оголошуємо новий виток відносин з європейськими країнами», — наголосив Реджеп-Тайїп Ердоган.

Прикметно, що свій виступ турецький президент розпочав цитатою з вірша відомого земляка — поета Яг'я Кемалем-Беятли, — присвяченого великому наступу армії Туреччини у війні за незалежність в серпні 1922 року.

У ньому Реджеп-Тайїп Ердоган, як і майже 100 років тому, пообіцяв "загнати греків та їхніх покровителів" на дно Егейського моря й відновити могутність Туреччини через неоосманську ідеологію.

Читайте також:
Радикальний ісламський рух "Талібан", який на Заході визнано терористичним, може знову захопити владу в Афганістані.
03 травня, 18:06
Острівна демократична Китайська Республіка готує реалізувати план тотальної мобілізації населення на випадок воєнного вторгнення зовні.
03 травня, 14:24
Влада південноазійської країни Шрі-Ланка заборонила імпорт пальмової олії, натомість місцевих плантаторів зобов'язали викорчувати дерева.
06 квітня, 08:01
Загалом повідомляється далеко не про одну тисячу загиблих.
22 березня, 22:45
Пакистанські збройні формування, перетнувши лінію розмежування на спірній території Кашміру, завдали удару по індійським військам.
21.11.2020, 19:03
Спалах коронавірусу й економічна криза спонукали уряд Японії закликати своїх виробників перенести потужності на батьківщину.
28.04.2020, 10:20