Twitter змінює свій офіційний дескриптор на @X

СВІТ
26 липня, 10:30
Twitter змінює свій офіційний дескриптор на @X
Фото: google

Twitter змінив свій офіційний дескриптор у рамках поточного ребрендингу. Як наслідок, оригінальний дескриптор @Twitter тепер неактивний.

Раніше TechCrunch повідомляв, що Twitter не зв’язувався з початковим власником дескриптора @X — Джіном Хвангом  із корпоративної фото- та відеостудії  Orange Photography. Однак раніше сьогодні Хван написав у Твіттері «Все добре, що добре закінчується» зі свого нового імені @x1234567998765. Поки що незрозуміло, чи продав він свою компанію Twitter.

Дескриптор — це структура даних, яка представляє відкритий екземпляр базового об'єкта операційної системи, наприклад, файл, ключ реєстру, об’єкт синхронізації тощо. Дескриптор однозначно ідентифікує створений об'єкт і надає доступ до об'єкта, дозволяючи читати та змінювати його стан.

Власні дескриптори Twitter, такі як @TwitterSupport, @TwitterDev — який зараз неактивний — і @TwitterAPI, тепер є @Support , @Xdevelopers і @API з новим логотипом X як зображення профілю. Однак деякі регіональні дескриптори, як-от Twitter Japan і Twitter India, ще не перейменовані.

Служба передплати компанії Twitter Blue тепер на сайті @XBlue. Проте сторінка «Про» платного плану все ще має бренд Twitter Blue. Згідно з оновленням на сторінці Twitter Video, перевірені користувачі тепер можуть дозволити іншим користувачам Blue завантажувати відео, які вони публікують у соціальній мережі, для перегляду в автономному режимі.

У вівторок компанія ненадовго оновила новий логотип «X» із більш жирними лініями. Але пізніше Ілон Маск сказав , що він скасовує зміни, оскільки йому «не подобаються більш товсті смуги», і логотип «з часом буде розвиватися».

Ребрендинг Twitter не пройшов гладко, оскільки кілька частин сайту все ще мають бренд і назву Twitter, включаючи мобільні програми. Протягом останніх кількох днів численні  звіти  зазначали , що Microsoft володіє торговою маркою X з 2003 року, пов’язаною з Xbox, а Meta володіє федеральною торговою маркою з 2019 року , яка покриває синьо-білу літеру «X». Адвокат із торгових марок Джош Гербен сказав Reuters, що існує «100% ймовірність», що на соціальну мережу, яка належить Маску, хтось подасть до суду через ребрендинг X.

Компанія також почала видаляти логотип Twitter зі своєї штаб-квартири в Сан-Франциско, але робота була завершена лише частково, оскільки кран, який блокував рух, пішов, оскільки поліція вважала це «несанкціонованою роботою». Працівники офісу почали прибирати предмети, пов’язані з птахами, і перейменовувати конференц-зали на «eXposure», «eXult» і «s3Xy».

Читайте також:
Кримінал
Легковий автомобіль, який стояв у черзі на контрольно-пропускному пункті Рейнбов Бридж здетонував. ФБР визнало інцидент терористичним актом.
23 листопада, 11:33
Війна
16 жовтня на столичному Майдані Незалежності відбувся мітинг родин військовополонених. Учасники просять почути їх і повернути Героїв додому.
16 жовтня, 19:29
Політика
Поки діди та батьки захищають Неньку від російської навали нелюдів, сини з доньками борються проти насадження владою содомії.
02 вересня, 21:31
Світ
Звуки вибухів можна було почути в районі сирійської столиці перед світанком у неділю, повідомляють державні ЗМІ та жителі Дамаска.
13 серпня, 11:30
Кримінал
Затримано 26-річного чоловіка з Небраски, який видавав себе за 17-річного і відвідував середню школу понад 50 днів.
22 липня, 06:53
Світ
Серія вибухів прогриміла на російському сховищі боєприпасів в окупованому Криму, змусивши тисячі жителів прилеглих районів тікати.
19 липня, 21:39