Twitter змінює свій офіційний дескриптор на @X

СВІТ
26.07.2023, 10:30
Twitter змінює свій офіційний дескриптор на @X
Фото: google

Twitter змінив свій офіційний дескриптор у рамках поточного ребрендингу. Як наслідок, оригінальний дескриптор @Twitter тепер неактивний.

Раніше TechCrunch повідомляв, що Twitter не зв’язувався з початковим власником дескриптора @X — Джіном Хвангом  із корпоративної фото- та відеостудії  Orange Photography. Однак раніше сьогодні Хван написав у Твіттері «Все добре, що добре закінчується» зі свого нового імені @x1234567998765. Поки що незрозуміло, чи продав він свою компанію Twitter.

Дескриптор — це структура даних, яка представляє відкритий екземпляр базового об'єкта операційної системи, наприклад, файл, ключ реєстру, об’єкт синхронізації тощо. Дескриптор однозначно ідентифікує створений об'єкт і надає доступ до об'єкта, дозволяючи читати та змінювати його стан.

Власні дескриптори Twitter, такі як @TwitterSupport, @TwitterDev — який зараз неактивний — і @TwitterAPI, тепер є @Support , @Xdevelopers і @API з новим логотипом X як зображення профілю. Однак деякі регіональні дескриптори, як-от Twitter Japan і Twitter India, ще не перейменовані.

Служба передплати компанії Twitter Blue тепер на сайті @XBlue. Проте сторінка «Про» платного плану все ще має бренд Twitter Blue. Згідно з оновленням на сторінці Twitter Video, перевірені користувачі тепер можуть дозволити іншим користувачам Blue завантажувати відео, які вони публікують у соціальній мережі, для перегляду в автономному режимі.

У вівторок компанія ненадовго оновила новий логотип «X» із більш жирними лініями. Але пізніше Ілон Маск сказав , що він скасовує зміни, оскільки йому «не подобаються більш товсті смуги», і логотип «з часом буде розвиватися».

Ребрендинг Twitter не пройшов гладко, оскільки кілька частин сайту все ще мають бренд і назву Twitter, включаючи мобільні програми. Протягом останніх кількох днів численні  звіти  зазначали , що Microsoft володіє торговою маркою X з 2003 року, пов’язаною з Xbox, а Meta володіє федеральною торговою маркою з 2019 року , яка покриває синьо-білу літеру «X». Адвокат із торгових марок Джош Гербен сказав Reuters, що існує «100% ймовірність», що на соціальну мережу, яка належить Маску, хтось подасть до суду через ребрендинг X.

Компанія також почала видаляти логотип Twitter зі своєї штаб-квартири в Сан-Франциско, але робота була завершена лише частково, оскільки кран, який блокував рух, пішов, оскільки поліція вважала це «несанкціонованою роботою». Працівники офісу почали прибирати предмети, пов’язані з птахами, і перейменовувати конференц-зали на «eXposure», «eXult» і «s3Xy».

Читайте також:
Політика
Держаний університет імені Миколи Гоголя став справжнім осердям фіно-угорського руху. Тут відчувається нагальна потреба дезінтеграції РФ.
02 червня, 14:57
Історія
Нащадки борців за волю України часів Другої світової війни пам'ятають, яка ціна заплачена за наше життя. Патріотизм виховується змалечку.
02 червня, 10:24
Спорт
Спортивна подія відбулася 16-17 лютого. Участь у змаганні взяли представники 19 команд у віці 14-15 років із чотирьох областей.
22 лютого, 06:09
Полтава
Полтавщина — самобутній край, де крім літературної спадщини Івана Котляревського і галушок є маловідомі широкому загалові народні традиції.
16 січня, 21:37
Полтава
Займання сталося у ніч проти 14 січня у будівлі на вулиці Липневій поруч із Гожулами. Причини пожежі станом на цю мить поки невідомі.
14 січня, 19:57
Життя
Цвинтарі у містах північних і центральних федеральних земель Німеччини припинили ховати небіжчиків. Усе через аномальну повінь.
07 січня, 13:57