Коли добудують «Північний потік-2», Україна опиниться сам на сам з аґресором, — нардеп В'ятрович

ПОЛІТИКА
10.06.2021, 08:48
Коли добудують «Північний потік-2», Україна опиниться сам на сам з аґресором, — нардеп В'ятрович
Фото: CEE Energy News

Велика війна РФ проти України є цілком реальним сценарієм, тому у Кремлі пришвидшують завершення будівництва "Північного потоку-2".

Про це у прямому етері телеканалу "Еспресо" заявив народний депутат України від партії "Європейська солідарність" і колумніст "Останнього Бастіону" Володимир В'ятрович.

За словами соратника Петра Порошенка, більшість країн Європейського союзу на чолі з Німеччиною і Францією навіть не зреагують на російське повномасштабне вторгнення.

«Маємо зрозуміти, що запуск "Північного потоку-2" є тим "зеленим світлом" для Владіміра Путіна з боку Європи, який може його спонукати до того, щоби розпочати повномасштабну аґресію проти України. Тому власне і стримування з боку Української держави добудови цього газогону протягом останніх кількох років, на що витрачалися значні дипломатичні зусилля, розглядалося не у контексті економічних втрат, але саме крізь призму ґеополітичних питань», — зазначив Володимир В'ятрович.

Народний обранець також підкреслив, на сьогодні існує небезпека того, що забезпечені на пряму російським блакитним паливом європейці, надалі іґноруватимуть злочини окупантів в Україні.

Між тим, як раніше вже повідомляв "Останній Бастіон", колишній голова литовського парламенту у 1990-1992 роках Вітаутас Ландсберґіс переконаний, що РФ хоче захопити 3 балтійські республіки.

Читайте також:
Політика
У Пентагоні зазначили, що коментарі Мініхана "не відображають точку зору Міністерства оборони США щодо Китаю".
вчора, 11:50
Опінії
На Заході все частіше поряд із військової й економічної допомоги Україні говорять про повоєнний баланс. Тобто, як унеможливити нову війну.
вчора, 08:37
Світ
Влада США з'ясувала, що Китай надає рф нелетальну військову допомогу й економічну підтримку.
25 січня, 15:04
Війна
Широкомасштабна війна, розпочата Владіміром Путіним проти України, мала стати головним досягненням кремлівського бункерного щура.
24 січня, 17:27
Світ
Постнацистська огида до війни та відданість сприянню миру шляхом взаємодії поєднується зі старою пристрастю до росії
23 січня, 13:05
Світ
“Якби нам поставили це питання, ми б не заперечували"
23 січня, 09:20