Коли добудують «Північний потік-2», Україна опиниться сам на сам з аґресором, — нардеп В'ятрович

ПОЛІТИКА
10.06.2021, 08:48
Коли добудують «Північний потік-2», Україна опиниться сам на сам з аґресором, — нардеп В'ятрович
Фото: CEE Energy News

Велика війна РФ проти України є цілком реальним сценарієм, тому у Кремлі пришвидшують завершення будівництва "Північного потоку-2".

Про це у прямому етері телеканалу "Еспресо" заявив народний депутат України від партії "Європейська солідарність" і колумніст "Останнього Бастіону" Володимир В'ятрович.

За словами соратника Петра Порошенка, більшість країн Європейського союзу на чолі з Німеччиною і Францією навіть не зреагують на російське повномасштабне вторгнення.

«Маємо зрозуміти, що запуск "Північного потоку-2" є тим "зеленим світлом" для Владіміра Путіна з боку Європи, який може його спонукати до того, щоби розпочати повномасштабну аґресію проти України. Тому власне і стримування з боку Української держави добудови цього газогону протягом останніх кількох років, на що витрачалися значні дипломатичні зусилля, розглядалося не у контексті економічних втрат, але саме крізь призму ґеополітичних питань», — зазначив Володимир В'ятрович.

Народний обранець також підкреслив, на сьогодні існує небезпека того, що забезпечені на пряму російським блакитним паливом європейці, надалі іґноруватимуть злочини окупантів в Україні.

Між тим, як раніше вже повідомляв "Останній Бастіон", колишній голова литовського парламенту у 1990-1992 роках Вітаутас Ландсберґіс переконаний, що РФ хоче захопити 3 балтійські республіки.

вибір редакції
Читайте також:
Опінії
Соратник та однодумець Тараса Шевченка мав стратегічне бачення, яким довго нехтували як сучасники, так і нащадки. Настав час це змінити!
19 лютого, 13:28
Опінії
Жодна угода, укладена з Москвою, завжди порушувалася самою Москвою. А Україна просто може і не витримати ні «Мінська-3», ані «Стамбула-2».
18 лютого, 13:00
Війна
Падіння міжнародного авторитету США сталося не за президентства Джозефа Байдена, а значно раніше. Цей процес розпочав ще Барак Обама.
15 лютого, 12:33
Війна
Палата представників Конгресу США відхилила законопроєкт республіканців, який передбачав надання Ізраїлю 17,6 мільярда доларів.
07 лютого, 10:05
Світ
Кремлівський окупаційно-терористичний режим певен: тільки йому дозволено спустошувати закордонні арсенали. Вочевидь, це не так.
04 лютого, 09:37
Світ
Указ підписано у відповідь на насильство з боку сіоністських поселенців проти палестинського цивільного населення.
02 лютого, 09:22