Коли добудують «Північний потік-2», Україна опиниться сам на сам з аґресором, — нардеп В'ятрович

ПОЛІТИКА
10 червня, 08:48
Коли добудують «Північний потік-2», Україна опиниться сам на сам з аґресором, — нардеп В'ятрович
Фото: CEE Energy News

Велика війна РФ проти України є цілком реальним сценарієм, тому у Кремлі пришвидшують завершення будівництва "Північного потоку-2".

Про це у прямому етері телеканалу "Еспресо" заявив народний депутат України від партії "Європейська солідарність" і колумніст "Останнього Бастіону" Володимир В'ятрович.

За словами соратника Петра Порошенка, більшість країн Європейського союзу на чолі з Німеччиною і Францією навіть не зреагують на російське повномасштабне вторгнення.

«Маємо зрозуміти, що запуск "Північного потоку-2" є тим "зеленим світлом" для Владіміра Путіна з боку Європи, який може його спонукати до того, щоби розпочати повномасштабну аґресію проти України. Тому власне і стримування з боку Української держави добудови цього газогону протягом останніх кількох років, на що витрачалися значні дипломатичні зусилля, розглядалося не у контексті економічних втрат, але саме крізь призму ґеополітичних питань», — зазначив Володимир В'ятрович.

Народний обранець також підкреслив, на сьогодні існує небезпека того, що забезпечені на пряму російським блакитним паливом європейці, надалі іґноруватимуть злочини окупантів в Україні.

Між тим, як раніше вже повідомляв "Останній Бастіон", колишній голова литовського парламенту у 1990-1992 роках Вітаутас Ландсберґіс переконаний, що РФ хоче захопити 3 балтійські республіки.

Читайте також:
Зустріч продовжиться в розширеному форматі.
16 червня, 18:17
Зеленський і його оточення наскрізь проросійські. Чи точніше - совкові, що не особливо відрізняється.
15 червня, 17:15
Як піаніст за кількістю цитування в Інтернеті він вже давно перевершив славу Еміля Гілельса та Святослава Ріхтера разом узятих.
15 червня, 11:35
НАТО видало комюніке, де зазначається, що Україна стане членом Північноатлантичного альянсу через ПДЧ. Дати, щоправда, не вказуються.
15 червня, 09:37
Про "ціну" лідери обох світових держав-антагоністів домовлятимуться вже безпосередньо у швейцарських Альпах.
12 червня, 09:48