У Берліні вибухнув гігантський готельний акваріум

СВІТ
16.12.2022, 23:25
У Берліні вибухнув гігантський готельний акваріум
Фото: google

Величезний акваріум на мільйон літрів води у фойє Radisson Blu лопнув, затопивши готель та прилеглі вулиці.

«AquaDom» — був домівкою для 1500 тропічних риб. Він мав висоту 15,85 м і вважався найбільшим циліндричним акваріумом у світі. Внаслідок вибуху від падіння скла постраждали двоє людей. Поліція заявила, що пошкодження були "неймовірні".

Мер Берліна Франциска Гіффі пішла в готель, щоб побачити пошкодження, і описала розрив резервуара як цунамі. Вона висловила полегшення, що це сталося рано вранці, оскільки вже через годину вестибюль і вулиця мали бути зайняті відвідувачами, зокрема з дітьми.

Пожежна команда Берліна повідомила, що на місце події було направлено понад 100 пожежників, і поки невідомо, що стало причиною розриву. Висловлюється припущення, що температура, яка вночі впала до -6C, могла спричинити тріщину в резервуарі.

Адміністрація громадського транспорту Берліна повідомила, що вулицю біля готелю перекрили через «надзвичайну кількість води на дорозі». Трамвайне рух у цьому районі також було припинено.

вибір редакції
Читайте також:
Спорт
Спортивна подія відбулася 16-17 лютого. Участь у змаганні взяли представники 19 команд у віці 14-15 років із чотирьох областей.
06:09
Полтава
Полтавщина — самобутній край, де крім літературної спадщини Івана Котляревського і галушок є маловідомі широкому загалові народні традиції.
16 січня, 21:37
Полтава
Займання сталося у ніч проти 14 січня у будівлі на вулиці Липневій поруч із Гожулами. Причини пожежі станом на цю мить поки невідомі.
14 січня, 19:57
Життя
Цвинтарі у містах північних і центральних федеральних земель Німеччини припинили ховати небіжчиків. Усе через аномальну повінь.
07 січня, 13:57
Кримінал
Натомість в Україні прислуга сіоністів керує державою з Печерських пагорбів Києва та збагачується на війні. Нахабству блазнів немає меж.
02 січня, 21:21
Полтава
Мама незламного українського патріота з Краматорська, закатованого російськими окупантами, юнака Степана Чубенка відзначає ювілей.
08.12.2023, 14:25