У Білгороді-Дністровському позбулися колоніальної назви вулиці

ІСТОРІЯ
31.12.2021, 15:50
У Білгороді-Дністровському позбулися колоніальної назви вулиці

На засіданні виконавчого комітету Білгород-Дністровської міської ради ухвалено рішення перейменувати вулицю Московську

Як повідомляє Історична Правда, рішення про перейменування вулиці прийняте на засіданні виконавчого комітету Білгород-Дністровської міської ради 29 грудня.

Відтак, вулиця Московська матиме ім’я Сергія Файнблата.

Сергій Файнблат з квітня 1962 року обіймав посаду головного лікаря Білгород-дністровської районної лікарні, яку очолював протягом 16 років.

Сергій Файнблат
Сергій Файнблат

У багатьох мешканців міста та району в пам’яті залишилося ім’я лікаря Сергія Файнблата, пацієнти якого до сьогодні вдячно згадують, що потрапити до рук Сергія Гавриловича рівноцінно отримати безумовний шанс на успіх та одужання.

Саме період керівництва Сергія Гавриловича для лікарні став особливим етапом розвитку медицини міста та району. Тоді був побудований другий поверх над поліклінічним відділенням та відкрито хірургічне відділення. У 1971 році перших пацієнтів лікарі зустрічали в новому сучасному триповерховому терапевтичному корпусі. До лікувально-профілактичних закладів району стало надходити нове медичне обладнання та апаратура. На роботу до Білгорода-Дністровського почали приїжджати лікарі та медичний персонал, котрі заклали основи сучасної медицини міста та району, розвивалась медична допомога, лабораторно-інструментальна діагностика.

Сергій Гаврилович Файнблат був справжнім корифеєм лікарської справи, фахові знання і практичний досвід якого є надійним фундаментом Білгород-Дністровської районної лікарні.

За багаторічну працю, відданість своєї професії Сергій Гаврилович був відзначений багатьма нагородами, але для нього найголовнішою нагородою завжди було врятоване життя людини.

Читайте також:
Війна
Окупаційно-терористична недодержава з центром у Москві вирішила перевершити своїх ідейних попередників – гітлерівців і більшовиків.
19.07.2023, 17:56
Війна
ПС збили 10 із 15 дронів, але Одещина лишилася без світла
10.12.2022, 12:10
Війна
Протикорабельні ракети "Гарпун" (Harpoon) прибули в Одесу
08.04.2022, 09:05
Історія
Стараннями «отців Церкви» християнство переповнено юдейськими мотивами. Хоча сам Ісус закликав своїх послідовників відкинути минуле.
вчора, 21:49
Історія
Село Рівне Дрогобицького району завжди дивувало подорожніх. Це чи не єдиний населений пункт із 100%-во ідеальною геометричною формою.
21 квітня, 08:09
Історія
20 квітня 1938 року вийшла постанова «Про обов’язкове вивчення російської мови в неросійських школах України»
20 квітня, 10:43