У Білгороді-Дністровському позбулися колоніальної назви вулиці

ІСТОРІЯ
31.12.2021, 15:50
У Білгороді-Дністровському позбулися колоніальної назви вулиці

На засіданні виконавчого комітету Білгород-Дністровської міської ради ухвалено рішення перейменувати вулицю Московську

Як повідомляє Історична Правда, рішення про перейменування вулиці прийняте на засіданні виконавчого комітету Білгород-Дністровської міської ради 29 грудня.

Відтак, вулиця Московська матиме ім’я Сергія Файнблата.

Сергій Файнблат з квітня 1962 року обіймав посаду головного лікаря Білгород-дністровської районної лікарні, яку очолював протягом 16 років.

Сергій Файнблат
Сергій Файнблат

У багатьох мешканців міста та району в пам’яті залишилося ім’я лікаря Сергія Файнблата, пацієнти якого до сьогодні вдячно згадують, що потрапити до рук Сергія Гавриловича рівноцінно отримати безумовний шанс на успіх та одужання.

Саме період керівництва Сергія Гавриловича для лікарні став особливим етапом розвитку медицини міста та району. Тоді був побудований другий поверх над поліклінічним відділенням та відкрито хірургічне відділення. У 1971 році перших пацієнтів лікарі зустрічали в новому сучасному триповерховому терапевтичному корпусі. До лікувально-профілактичних закладів району стало надходити нове медичне обладнання та апаратура. На роботу до Білгорода-Дністровського почали приїжджати лікарі та медичний персонал, котрі заклали основи сучасної медицини міста та району, розвивалась медична допомога, лабораторно-інструментальна діагностика.

Сергій Гаврилович Файнблат був справжнім корифеєм лікарської справи, фахові знання і практичний досвід якого є надійним фундаментом Білгород-Дністровської районної лікарні.

За багаторічну працю, відданість своєї професії Сергій Гаврилович був відзначений багатьма нагородами, але для нього найголовнішою нагородою завжди було врятоване життя людини.

Читайте також:
Війна
Протикорабельні ракети "Гарпун" (Harpoon) прибули в Одесу
08 квітня, 09:05
Історія
Влітку 1940 року в Організації Українських Націоналістів (бандерівців) постала окрема референтура. Її завдання: розвідка і контррозвідка.
08:18
Історія
Колись тут жили давні греки, а у ХІІІ столітті недовгий час існувала італійська колонія Порто-Пізано.
15 серпня, 20:34
Історія
Корибут-Вишневецькі – давній український (руський) аристократичний рід, у витоках якого знаходяться Рюриковичі та Гедиміновичі.
12 серпня, 20:34
Історія
Вранці 9 серпня 1945 року американські літаки скинули атомну бомбу "Fat Man" на японське місто Наґасакі.
09 серпня, 17:01