У Білорусі фіксують активність російських військових вертольотів, - "Беларускі Гаюн"

ВІЙНА
09.03.2023, 13:09
Ілюстративне фото
Ілюстративне фото

Поки що зарано говорити про передислокацію групи вертольотів ПКС рф ближче до кордону з Україною

Активність вертольотів Повітряно-космічних сил російської федерації фіксують у Білорусі.

Про це повідомляє медіа агенція "Останіій Бастіон" із посиланням на моніторингову групу "Беларускі Гаюн".

З ранку з аеродрому "Мачулищі" почали злітати вертольоти Мі-24 і Мі-8 ПКС РФ. 5 вертольотів ВКС РФ (4 Мі-24 і 1 Мі-8), які вилетіли з Мачулищ, приземлилися на аеродром "Лунинець", ще один вертоліт Мі-8 вирушив на полігон "Лепельський".

"Поки що зарано говорити про передислокацію групи вертольотів ПКС РФ ближче до кордону з Україною, цілком можливо, що йдеться про тренувальний політ із посадкою на інший аеродром. Продовжуємо стежити за ситуацією", - зазначили у моніторинговій групі. 

Згодом усі вертольоти повернулися до аеродрому "Мачулищі". 

Нагадаємо, що вчора стало відомо про те, що до Білорусі прибувають нові ешелони з російською військовою технікою й континентом.

6 березня 2023 року до Білорусі зі станцій Московської залізниці прибуло 2 військових ешелони. Один з них - зі станції Бекасово-Сортувальне на станцію Осиповичі-І. Він перетнув кордон о 13:45 того ж дня через розв’язку Осинівка - Красне і прибув на станцію призначення 7 березня. Другий військовий ешелон у складі 49 вагонів був відправлений зі станції Вязьма (Московська область) на станцію Полонка (Баранівецьке відділення Білоруської залізниці). Державний кордон він перетнув 6 березня через розв’язку Осинівка - Красне.

У складі останнього 4 пасажирські вагони (місткістю приблизно 200 осіб), 5 критих вагонів (з обладнанням), 40 вагонів-платформ (з підводною колісною та гусеничною військовою технікою).

Основні пункти призначення російських військових ешелонів, які прибувають до Білорусі (станом на 8 березня 2023 року) - станція Осиповичі-І (Могильовське відділення Білоруської залізниці), станція Полонка (Баранівецька філія БЗ), станція Вітебська (Вітебська філія БЗ) - місце перебування наразі уточнюється.

Нагадаємо, російські військові проходять навчання на білоруських полігонах перед відправкою на війну з Україною. З 25 лютого з Білорусі на окуповану росією частину українського Донбасу відправили п’ять ешелонів з російськими військовими та технікою.

Автор : Відділ моніторингу
Читайте також:
Війна
Громадяни США в Білорусі повинні негайно покинути країну
22.08.2023, 06:45
Війна
Опубліковані супутникові знімки ймовірного польового табору «вагнерівців» у Білорусі
29.06.2023, 07:05
Політика
Прокремлівський диктатор Білорусі нібито налагодив зв'язок із ватажком терористичного угруповання "Вагнер", аби врятувати Росію.
24.06.2023, 19:36
Війна
Всупереч шкідницькій діяльності попередніх очільників, як от лейтенант Іван Баканов, головна вітчизняна спецслужба вражає саморозвитком.
03.03.2023, 17:28
Війна
Білоруський диктатор погрожу "чималою" кількістю силовиків
27.02.2023, 20:05