У Бразилії від експериментальної коронавірусної вакцини помер чоловік

22.10.2020, 12:46
У Бразилії від експериментальної коронавірусної вакцини помер чоловік

Медичний препарат, який розробляють науковці Університету Оксфорда з компанією "AstraZeneca", спричинив першу смерть.

Таку інформацію 22 жовтня повідомило видання "The Telegraph", посилаючися на заяву керівництва престижного британського вишу.

Наразі відповідна комісія, що проводить досліди вакцини проти коронавірусу на добровольцях у Бразилії, вивчає всі обставини трагічного випадку.

Водночас за словами фармацевтів, їхній експериментальний медикамент досі не викликав "ніяких побоювань щодо безпеки".

«Після ретельної незалежної оцінки фатального інциденту в Бразилії, випробування вакцини буде продовжено. Ми не можемо коментувати окремі випадки через конфіденційність особи того чи іншого пацієнта», — йдеться у спільній заяві науковців Університету Оксфорда та компанії "AstraZeneca".

Крім того, фармацевти відмовилися надати інформацію, чи був померлий чоловік хворий на коронавірус, а також чи мав він якісь інші захворювання.

Між тим нагадаємо, що європейські ділки від медицини запланували тестування своєї вакцини на піддослідних гоях з України, про що заявила співробітниця міністерства охорони здоров'я Тетяна Думенко.

Читайте також:
Світ
Американські науковці знайшли нову причину невиліковного захворювання. З'ясувалося, що проблема у збільшенні крапель жиру у клітинах мозку.
17 березня, 14:53
Життя
Здавна людство досягло великого прогресу у діагностиці та лікуванні сухот. Це інфекційне захворювання викликають палички Коха.
15 березня, 19:17
Життя
Дерматологи з лікарні Ханчжоу Чжецзянського медичного університету приголомшили дослідженням. Виявилося, що алопеція залежить від бактерій.
13 березня, 07:10
Життя
Учасники дослідження, віком 18-30 років, перебували під постійним наглядом протягом двох 24-годинних сеансів. Вони спали вночі по 8 годин.
12 березня, 14:55
Життя
Біологи з'ясували: деякі ґрунтові й озерні бактерії високогірного азійського краю виробляють молекули рифаміцинів, кадаміцинів, хадаміцинів.
04 березня, 22:40
Життя
Міжнародна команда біологів дослідила бібліотеку, яка містить понад 50 мільярдів різних людських антитіл. Протиотруту випробували на мишах.
25 лютого, 16:39