У Бразилії від експериментальної коронавірусної вакцини помер чоловік

22.10.2020, 12:46
У Бразилії від експериментальної коронавірусної вакцини помер чоловік

Медичний препарат, який розробляють науковці Університету Оксфорда з компанією "AstraZeneca", спричинив першу смерть.

Таку інформацію 22 жовтня повідомило видання "The Telegraph", посилаючися на заяву керівництва престижного британського вишу.

Наразі відповідна комісія, що проводить досліди вакцини проти коронавірусу на добровольцях у Бразилії, вивчає всі обставини трагічного випадку.

Водночас за словами фармацевтів, їхній експериментальний медикамент досі не викликав "ніяких побоювань щодо безпеки".

«Після ретельної незалежної оцінки фатального інциденту в Бразилії, випробування вакцини буде продовжено. Ми не можемо коментувати окремі випадки через конфіденційність особи того чи іншого пацієнта», — йдеться у спільній заяві науковців Університету Оксфорда та компанії "AstraZeneca".

Крім того, фармацевти відмовилися надати інформацію, чи був померлий чоловік хворий на коронавірус, а також чи мав він якісь інші захворювання.

Між тим нагадаємо, що європейські ділки від медицини запланували тестування своєї вакцини на піддослідних гоях з України, про що заявила співробітниця міністерства охорони здоров'я Тетяна Думенко.

Читайте також:
Життя
Люди, чия професійна діяльність вимагає постійної обробки просторово-навігаційних даних, менш схильні до смерті. Медики з'ясували правду.
19.12.2024, 21:48
Життя
Впродовж наступної чверті століття на планеті спостерігатиметься збільшення диспропорцій. Людству загрожує нова невиліковна чума.
11.11.2024, 21:49
Життя
Хутрові звірі опинилися під загрозою знищення. Науковці стверджують, що рідкісні ссавці є носіями мутованих аналогів COVID-19.
10.09.2024, 19:22
Життя
Найгірший стан справ у дошкільнят. Часте «залипання у блакитних екранах» підвищує їхню схильність до прояву гніву та фрустрації.
14.08.2024, 06:08
Життя
У Гонконґу розробили засіб для лікування раку носогорла. Він знищує мутовані й впливає на імунні клітини, провокуючи боротьбу із хворобою.
26.06.2024, 06:09
Життя
Комахи мають надзвичайну чуйність нюхових нейронів. Медоносних бджіл можна використовувати для розробки нових засобів ранньої діагностики.
16.06.2024, 17:30