У Бразилії від експериментальної коронавірусної вакцини помер чоловік

22.10.2020, 12:46
У Бразилії від експериментальної коронавірусної вакцини помер чоловік

Медичний препарат, який розробляють науковці Університету Оксфорда з компанією "AstraZeneca", спричинив першу смерть.

Таку інформацію 22 жовтня повідомило видання "The Telegraph", посилаючися на заяву керівництва престижного британського вишу.

Наразі відповідна комісія, що проводить досліди вакцини проти коронавірусу на добровольцях у Бразилії, вивчає всі обставини трагічного випадку.

Водночас за словами фармацевтів, їхній експериментальний медикамент досі не викликав "ніяких побоювань щодо безпеки".

«Після ретельної незалежної оцінки фатального інциденту в Бразилії, випробування вакцини буде продовжено. Ми не можемо коментувати окремі випадки через конфіденційність особи того чи іншого пацієнта», — йдеться у спільній заяві науковців Університету Оксфорда та компанії "AstraZeneca".

Крім того, фармацевти відмовилися надати інформацію, чи був померлий чоловік хворий на коронавірус, а також чи мав він якісь інші захворювання.

Між тим нагадаємо, що європейські ділки від медицини запланували тестування своєї вакцини на піддослідних гоях з України, про що заявила співробітниця міністерства охорони здоров'я Тетяна Думенко.

Читайте також:
Теперішнє керівництво Харківської обласної державної адміністрації "заморозило" будівництво нового сучасного онкоцентру.
15 січня, 10:36
Зе-команда задорого купує китайську вакцину проти коронавірусу, тоді як на вітчизняні медичні розробки бракує грошей.
08 січня, 09:01
Середня зарплата українського лікаря залишається вкрай низькою.
30.11.2020, 18:55
Упевнені, в Україні безкоштовні тести для населення — така ж фікція, як і безкоштовне навчання та безкоштовна медицина, що у нас.
02.11.2020, 10:33
Асимптоматична коронавірусна інфекція зменшує здатність людського організму виробляти стійкі антитіла.
28.10.2020, 09:42
Антитіла до вірусу SARS-CoV-2, відомого як COVID-19, зберігаються в людському організмі не більше 4 місяців після одужання.
15.10.2020, 09:42