Українці як піддослідна худоба

16 жовтня, 10:37
Українці як піддослідна худоба
Фото: Google

Надихнувшись дослідами фізіолога Івана Павлова, європейські ділки від медицини тестуватимуть свою вакцину на піддослідних гоях з України.

Інформацію про тестування вакцини в телеефірі програми "Право на владу" 15 жовтня повідомила директор Державного експертного центру Міністерства охорони здоров'я Тетяна Думенко.

До процесу планують залучити майже 4000 громадян, як вказується — добровольців за грошову винагороду.

Проводити тестування буде одна європейська фармацевтична компанія, для якої українські піддослідні коштують у рази менше, ніж скажімо у сусідній Польщі чи Німеччині.

Адже середньостатистична ціна "добровольця" в ЄС складає майже 10 тисяч доларів США, включно з витратами на його примусову ізоляцію, оренду медичного персоналу, утримання і харчування.

В Україні ж кожному "добровольцю" планується видавати на руки не більш як 30 тисяч гривень за участь в тестуванні нової вакцини від коронавірусу.

Читайте також:
Наприкінці 2020 року у Фінляндській Республіці може розпочатися масова вакцинація населення з метою зупинити поширення COVID-19.
13 жовтня, 08:51
Команда Володимира Зеленського має намір закуповувати сумнівну вакцину.
02 жовтня, 12:18
Вживання психотропних речовин, одержуваних із частин квітучих рослин коноплі, спричиняє незворотні процеси, як розлади психіки.
17 жовтня, 07:51
Вони заробляють на продажу своєї плазми з антитілами.
15 жовтня, 15:55
Антитіла до вірусу SARS-CoV-2, відомого як COVID-19, зберігаються в людському організмі не більше 4 місяців після одужання.
15 жовтня, 09:42
День українського козацтва, свято Покрови та День захисника України.
14 жовтня, 16:20