Зе-владі на замітку: у Грузії збудують нове житло для вимушених переселенців

СВІТ
05 березня, 09:12
Зе-владі на замітку: у Грузії збудують нове житло для вимушених переселенців
Фото: Report.ge

5000 тисяч сімей, яких російські окупанти вигнали з Абхазії та Південної Осетії, забезпечать квартирами у новобудовах по всій Грузії.

Проєкт планують втілити у життя за 2 найближчі роки, заявив під час засідання уряду прем'єр-міністр країни Іраклі Ґарібашвілі.

За його словами, держава поетапно споруджуватиме комфортні багатоповерхівки для вимушених переселенців у тих регіонах, де відчувається відтік населення.

«Надання біженцям власного житла — один із ключових пунктів нашої урядової стратегії. З 2013 року ми змогли забезпечити житлом 23 тисяч сімей на всій території Грузії. Наголошу, що для того, щоби отримати квартиру або будинок, вимушені переселенці з Абхазії та Південної Осетії мусять подати спеціальну заявку. Після цього профільне агентство присуджує їм бали від 0 до 10, в залежності від матеріального забезпечення і необхідності нового житла, вивчаючи питання кожного біженця індивідуально на місці», — зазначив прем'єр-міністр.

Між тим, як раніше повідомляв "Останній Бастіон", тривала політична криза розколола Грузію на непримиримі табори.

Читайте також:
Натомість в Україні поки що зводять цілі міські квартали, які лише за назвою ніби є європейськими, а по суті — блідою китайською копією.
23 серпня, 13:41
У провінції Болу побудували сотні будинків, схожих по дизайну на діснеївські замки, але у проєкту виникли фінансові труднощі.
19 січня, 19:47
Куратор програми "Велике будівництво" і заступник голови Офісу президента Кирило Тимошенко може похизуватися першими "успіхами".
05 січня, 09:48
У Раду внесли законопроєкт, який повинен захистити українців від недобросовісних забудовників.
26.10.2020, 11:54
Кирило Шевченко, якого Верховна Рада напередодні погодила на посаді керівника Національного Банку, виявився злісним боржником.
17.07.2020, 17:35
Законопроєкт покликаний забезпечити житлові умови для осіб з інвалідністю.
08.07.2020, 12:21