У Чорному морі московитів не має бути

ВІЙНА
20.05.2025, 14:53
У Чорному морі московитів не має бути
Фото: Facebook

Дрони СБУ знищили РЛС та склади ворога на так званих «вишках Бойка». Панувати у Чорноморській акваторії мусить Україна, а не РФ.

Нова перемога українських дроноводів. На газодобувних платформах у Чорному морі (українських, захоплених ворогом) дронами-камікадзе були знищені радіолокаційна станція «Нева» і складські приміщення.

Операція унікальна тим, що були застосовані водночас авіаційні та морські дрони одночасно — і вдарили дуже точно. Як бачите (і ворог бачить теж, що найголовніше), наші дрони — вже скрізь.

Все вірно, на Чорному морі ворога бути не мусить. Московите Чорне море не копали, тому геть на болота!

Див не буває, дива в житті роблять люди. Тут було все те саме: люди зробили дрони, якими завдали удару, люди запрограмували ці дрони, а далі...

Надалі люди, наші люди, спостерігали за польотами та пропливанням дронів, аж допоки ті не дійшли до цілі. Точно спостерігали — руки тремтіли у них коли дрони заходили на ціль.

Честь і шана українським пілотам та дронарям!
Автор : Дмитро Калинчук-Вовнянко
Читайте також:
Війна
У Московській області було уражено центр космічного зв’язку «Дубна».
вчора, 13:27
Війна
У Керчі, що у тимчасово окупованому Криму, палає морський порт після атаки безпілотників. А у Керченській протоці горить порт «Кавказ».
21 червня, 10:29
Війна
У ніч проти 20 червня ударні безпілотники атакували Таврійську ТЕС у тимчасово окупованому Криму.
20 червня, 12:24
Війна
18 червня та в ніч проти 19 червня підрозділи Сил оборони України били по низці об'єктів російської армії.
19 червня, 19:04
Війна
Це уже третя атака за останні дні.
19 червня, 14:52
Війна
Це вже друге ураження Московського НПЗ за останні три дні.
18 червня, 07:57