У Давосі стартує економічний форум

СВІТ
22.05.2022, 17:15
У Давосі стартує економічний форум

Вперше він пройде без участі росії

22 травня у швейцарському Давосі починається Всесвітній економічний форум, на якому вперше із моменту розпаду СРСР у 1991 році не будуть присутні жоден із російських бізнесменів чи посадовців.

Про це повідомляє видання Bloomberg.

"Вечірки з горілкою та ікрою, які зазвичай влаштовують у швейцарських Альпах російські олігархи, не відбудуться після вторгнення в Україну", — пише видання.

Зустріч форуму відбудеться в очному форматі вперше за два роки.

У цьогорічному форумі візьмуть участь понад 2,5 тисячі людей, у тому числі майже 50 світових лідерів.

Серед них — голова Єврокомісії Урсула фон дер Ляйєн, глава Міжнародного комітету Червоного Хреста Пітер Маурер, голова Міжнародного валютного фонду Крісталіна Георгієва, президент Польщі Анджей Дуда та генеральний секретар НАТО Єнс Столтенберг.

Основними предметами обговорення на форумі стануть вторгнення московії в Україну, відновлення української інфраструктури, пандемія COVID-19 та кліматичні зміни. При цьому офіційно центральна тема має назву "Зламний момент історії: державна політика та бізнес-стратегії".

"Щорічна зустріч — це перший саміт, який збирає світових лідерів у цій новій ситуації, що характеризується багатополярним світом, який формується в результаті пандемії і війни. Той факт, що майже 2500 лідерів, які представляють політику, бізнес, громадянське суспільство та ЗМІ, зібралися разом, демонструє необхідність у надійній, неформальній та орієнтованій на дії глобальній платформі для протистояння проблемам у світі, керованому кризою", — заявив засновник та виконавчий голова форуму Клаус Шваб.

Читайте також:
Світ
Спілка авторитарних режимів нашої планети намагається видавати бажане за дійсне. Але не можна об'єднати те, що від початку вороже і чуже.
19 березня, 21:32
Опінії
Ми повинні стати частиною світової економіки, а не руйнувати, обмежувати торгівлю, як це роблять сьогодні наші європейські сусіди.
01 березня, 10:16
Опінії
Лозунг «Все – для фронту» не означає дозвіл на пограбування внутрішньої економіки
21.08.2023, 11:06
Опінії
Запуск "народної економіки" стане запорукою післявоєнного відновлення України.
19.06.2023, 09:15
Світ
Фінська державна енергокомпанія Gasum розірвала договір із "Газпромом" на постачання газу трубопроводами
22.05.2023, 15:28
Опінії
Ми маємо перш за все остерігатися статусу боргового рабства
12.05.2023, 09:15