У Давосі стартує економічний форум

СВІТ
22.05.2022, 17:15
У Давосі стартує економічний форум

Вперше він пройде без участі росії

22 травня у швейцарському Давосі починається Всесвітній економічний форум, на якому вперше із моменту розпаду СРСР у 1991 році не будуть присутні жоден із російських бізнесменів чи посадовців.

Про це повідомляє видання Bloomberg.

"Вечірки з горілкою та ікрою, які зазвичай влаштовують у швейцарських Альпах російські олігархи, не відбудуться після вторгнення в Україну", — пише видання.

Зустріч форуму відбудеться в очному форматі вперше за два роки.

У цьогорічному форумі візьмуть участь понад 2,5 тисячі людей, у тому числі майже 50 світових лідерів.

Серед них — голова Єврокомісії Урсула фон дер Ляйєн, глава Міжнародного комітету Червоного Хреста Пітер Маурер, голова Міжнародного валютного фонду Крісталіна Георгієва, президент Польщі Анджей Дуда та генеральний секретар НАТО Єнс Столтенберг.

Основними предметами обговорення на форумі стануть вторгнення московії в Україну, відновлення української інфраструктури, пандемія COVID-19 та кліматичні зміни. При цьому офіційно центральна тема має назву "Зламний момент історії: державна політика та бізнес-стратегії".

"Щорічна зустріч — це перший саміт, який збирає світових лідерів у цій новій ситуації, що характеризується багатополярним світом, який формується в результаті пандемії і війни. Той факт, що майже 2500 лідерів, які представляють політику, бізнес, громадянське суспільство та ЗМІ, зібралися разом, демонструє необхідність у надійній, неформальній та орієнтованій на дії глобальній платформі для протистояння проблемам у світі, керованому кризою", — заявив засновник та виконавчий голова форуму Клаус Шваб.

вибір редакції
Читайте також:
Світ
Результат дій "геніального геополітика" наочно: росію просто викинули з найбагатшого ринку, який приносив сотні мільярдів доларів.
вчора, 11:22
Опінії
Унікальні обставини Великобританії роблять її більш вразливою до потрясінь, ніж деяких європейських сусідів
25 лютого, 15:15
Опінії
Автори The Telegraph аналізують наслідки війни та виклики, які чекають на лідера росії цього року
24 лютого, 16:43
Опінії
Німеччина та світовий енергетичний ринок
23 лютого, 12:03
Опінії
Поки лідери країни розробляють післявоєнні плани, компанії з усього світу борються за бюджет відбудови
17 лютого, 15:21
Опінії
Середні чотиритижневі потоки російської сирої нафти найвищі з червня з наближенням нових обмежень ЄС
31 січня, 15:15