У ДБР придбають програмне забезпечення у фігуранта свого розслідування

ЕКОНОМІКА
02 січня, 15:42
У ДБР придбають програмне забезпечення у фігуранта свого розслідування

Ще влітку проти компанії було відкрите кримінальне провадження.

Державне бюро розслідувань закупить на 4,95 мільйонів гривень програмне забезпечення у компанії «Ай Ай Ті Трейдінг», яка раніше фігурувала у розслідуванні відомства за фактом розтрати бюджетних коштів, повідомляє «Слідство.Інфо».

«Ай Ай Ті Трейдінг» повинна впродовж місяця поставити Державному бюро розслідувань 759 пакетів програмного забезпечення Microsoft Office для комп’ютерів.

Як стало відомо з ухвали Печерського райсуду Києва, улітку 2019 року слідчі ДБР відкрили кримінальне провадження, у якому фігурувала ця компанія.

Правоохоронці розслідували «протиправну схему з розтрати бюджетних коштів» під час закупівлі ліцензійного обладнання для Державного центру кібербезпеки.

За версією офіційного слідства, дії «Ай Ай Ті Трейдінг» могли призвести до розтрати 300 тисяч гривень. У жовтні слідчі бюро отримали доступ до документів компанії.

Також нещодавно компанія підписала договір з Управлінням справами Верховної Ради. Їм «Ай Ай Ті Трейдінг» за 2,6 мільйонів гривень поставить більше 450 пакетів програмного забезпечення Microsoft Office для комп’ютерів.

Читайте також:
1 квітня управління ЖКГ Полтави оголосило тендер на 279 мільйонів. Їх використають на ремонт доріг та тротуарів вулиць міста.
02 квітня, 12:35
Аби привертати менше уваги тендер розбили на десять частин.
30 січня, 11:45
Проєкт передбачає зміни до Закону про статус і соціальний захист чорнобильців.
14:28
За місяць вона скоротилася на 360 гривень.
вчора, 16:59
У процесі підготовки до наступного засідання Комітету, виявив шокуючий факт!
вчора, 15:00
Росіяни почали збирати автівки в Україні, як тільки набрала чинності заборона на імпорт автомобілів з РФ.
27 вересня, 13:45