У Deep State вважають передчасною заяву Сирського про контроль над островом Нестрига

ВІЙНА
30.04.2024, 11:12
У Deep State вважають передчасною заяву Сирського про контроль над островом Нестрига

За даними аналітиків, ситуація на острові загострилася.

Український військово-аналітичний паблік Deep State повідомляє, що заява Головнокомандувача Збройних сил України Олександра Сирського про звільнення острова Нестрига в Херсонській області була передчасною.

«Той, хто доповів про успіхи в тому районі, накоїв біди, оскільки операцію не було завершено і вже вранці почалися масові обстріли острова та спроби десанту зайняти його частину» – повідомляє Deep State.

За даними аналітиків, ситуація на острові загострилася.

У Deep State закликали «карати «штабних голів», які поспішають вислужитися і ставлять людські життя нижче за свої кар’єрні амбіції».

Острів Нестрига розташований на південний захід від Херсона за течією Дніпра ближче до правого берега, підконтрольного Україні.

У Deep State вважають передчасною заяву Сирського про контроль над островом Нестрига_1

Автор : Відділ моніторингу
Читайте також:
Війна
Окупаційні війська змінили тактику повітряних атак на Київ і, ймовірно, суттєво посилять удари напередодні осінньо-зимового періоду.
вчора, 13:33
Війна
росіянам не вдасться досягти однієї зі своїх основних цілей – захопити всю Донецьку область до кінця 2026 року
02 серпня, 21:15
Війна
Аналітики DeepState розкрили задум ворога.
28 липня, 21:35
Війна
Кремлівська стратегія виснаження починає демонструвати очевидні збої.
12 липня, 13:47
Війна
DeepState: Темпи наступу рф у червні зросли у шість разів порівняно з травнем.
01 липня, 21:01
Війна
Удари безпілотників та ракет порушують російську логістику та маршрути постачання до Криму, що спричиняє кризу в регіоні.
28 червня, 10:05