У Дубаї банда на розкішних авто викрала рідкісний діамант

КРИМІНАЛ
20 серпня, 12:44
У Дубаї банда на розкішних авто викрала рідкісний діамант

У Дубаї викрали унікальний рожевий діамант вартістю 25 мільйонів доларів.

Для здійснення крадіжки злодії орендували дорогі автомобілі та представилися посередниками потенційного покупця.

Правоохоронці затримали їх всього за кілька годин після злочину, повідомляє CNN. За даними поліції, злочинна банда готувалася до пограбування понад рік.

За наявною інформацією, злочинці стежили за прибуттям діаманта в Дубай з Європи та розробили ретельно продуманий план. Щоб здійснити крадіжку, вони видавали себе за багатих дилерів: орендували розкішні автомобілі та організовували зустрічі у престижних готелях. Для підтвердження автентичності каменя вони найняли експерта з діамантів.

Продавця заманили на віллу під приводом зустрічі з «покупцем», і як тільки ювелір дістав діамант — злодії захопили камінь і втекли.

Втім, поліція повідомляє, що троє підозрюваних були оперативно затримані, а діамант повернули власникові до того, як його могли вивезти з країни незаконним шляхом.

«До мого здивування, наступного ранку співробітники поліції зв’язалися зі мною та повідомили, що підозрюваних затримано і діамант повернуто», — заявив ювелір.

Крадіжка рожевого діаманта в Дубаї: що робить його унікальним

За даними правоохоронців, унікальність діаманта зробила його привабливою ціллю для злочинців. Великий камінь вагою 21,25 карата має винятковий рівень чистоти та відзначається чудовою чіткістю, симетрією й поліровкою.

У Дубаї банда на розкішних авто викрала рідкісний діамант_1

На думку журналістів, в останні роки Дубай став світовим центром торгівлі діамантами завдяки низьким податкам і вигідному розташуванню Об’єднаних Арабських Еміратів між країнами-виробниками в Африці та ключовими ринками збуту дорогоцінних каменів, такими як Індія.

Читайте також:
Кримінал
7 жовтня 2006 року у ліфті багатоповерхівки була вбита борчиня за правду, смерті якої бажав Кремль. Ганна Політковська загинула на місці.
вчора, 16:30
Кримінал
Її раніше засудили за вербування неповнолітніх дівчат для торгівлі людьми.
вчора, 12:06
Кримінал
В Албанії 30-річний чоловік відкрив вогонь у залі суду, внаслідок чого застрелив суддю й поранив протилежну сторону у справі.
вчора, 06:49
Кримінал
У США спалахнув новий скандал, пов’язаний із релігійним діячем та колишнім «духовним радником» Трампа — пастором Робертом Моррісом.
06 жовтня, 12:48
Кримінал
Демократ Джош Стайн ухвалив рішення після того, як рецидивіст Декарлос Браун-молодший був звинувачений у вбивстві Ірини Заруцької.
05 жовтня, 08:30
Кримінал
Подільський райсуд Києва обрав запобіжний захід Олександру Хілику — водію, який побив велосипедиста та залишив його непритомним на узбіччі.
05 жовтня, 07:21