У двигуні збитого над Запорізькою областю російського гелікоптера була миша

ВІЙНА
21 квітня, 22:16
У двигуні збитого над Запорізькою областю російського гелікоптера була миша
Фото: Telegram

Розрекламоване кремлівською пропагандою всеосяжне імпортозаміщення є цілковитою фікцією, особливо у галузі воєнної провислості.

Свідченням цього є перебування у знищеному підрозділом Протиповітряної оборони Національної гвардії України ворожому гелікоптері Ка-52 "Алігатор" бездиханного пасажира.

Ним виявилася обпалена маленька польова миша, котра знаходилася всередині електронного блоку сучасного російського літального апарату (див. світлини нижче – прим. ред.).

Також відомо, що під час збиття українськими захисниками московитського гелікоптера вдалося підсмажити ще двох ворожих пілотів, чиї рештки знайдено на місці падіння.

Ситуація насправді доволі комічна: транспортні засоби Повітряно-космічних військ збройних сил російської федерації по факту використовують власні "know how технології", аналогів яких немає ніде у світі.

Своєю чергою, як раніше вже повідомляв "Останній Бастіон", Слідчий комітет московії розпочав перевірку про можливу фальсифікацію реліквії, яка мала забезпечити абсолютний захист крейсера "Москва".

Момент влучання українського снараду у ворожий гелікоптер
Момент влучання українського снаряду у ворожий гелікоптер
Російський гелікоптер уже після
Російський гелікоптер уже після "приземлення"
Рядовий на псевдо
Рядовий на псевдо "Миша" всередині знищеного Ка-52
У двигуні збитого над Запорізькою областю російського гелікоптера була миша_7
Читайте також:
Світ
Для колишнього лідера Естонії Тоомаса Гендріка Ілвеса постать прем'єр-міністра Грузії Іраклі Ґарібашвілі символізує "справжній совок".
24 червня, 17:01
Війна
Хакери знову зламали російські телеканали
13 червня, 13:36
Світ
Двоє найманців путінського кухаря-дітовбивці Євгєнія Прігожина поповнили лави глядачів на концерті Іосіфа Кобзона у пеклі.
31 травня, 17:01
Опінії
Сьогодні у багатьох потяг до PR-акцій у military-style переважає відчуття міри. А серед політиків є навіть клінічні випадки.
20 травня, 17:01
Війна
Щó вже казати про цивілізаційну прірву, яка пролягла між цілою Європою, не тільки Україною, та жителями російської федерації.
12 травня, 21:46
Війна
Як кажуть у народі, – перший пішов, – але сподіваємося, що не останній, адже кожен зрадник України має відповісти за скоєне.
10 травня, 22:45