У FB не можна постити Гітлера, а Сталіна можна, “бо кров його жертв іншого кольору”

ПОЛІТИКА
28 лютого, 15:00
У FB не можна постити Гітлера, а Сталіна можна, “бо кров його жертв іншого кольору”
Фото: YouTube

Такі американські реалії.

У Фейсбуці не можна постити Гітлера, тому що він знищував євреїв – Цукербергу прикро. А ось Сталіна постити можна – він, нібито, знищував якихось інших людей.

На цю особливість політики Фейсбуку звертає увагу користувач Твіттеру Максим Мірович.

“Вони (жертви режиму Сталіна-РЕД) не так страждали. Кров у них була іншого кольору. Їх трупи не були спалені, а лежать в льодах Колими. Їх Цукербергу не жаль”, – йдеться в дописі.

Та що цікаво, серед жертв Сталіна теж були і євреї, зокрема і колишні кати НКВС, яких, як відпрацьований матеріал, зачищали, так і звичайні громадяни, євреї за національністю, які чимось не сподобалися совєтському режиму. Останніх теж було не мало.

В цілому не дивно, що мільярдеру Цукербергу байдуже на долі загиблих під час сталінського терору людей інших національностей, але чим не вийшли обличчям його земляки – євреї, які знищені Сталіним?

А відповідь на це питання лежить на поверхні. Холокост на відміну від Голодомору українців чи інших злочинів совєтів є в тренді американської політики, а на тренди там зважають.

Просто невигідно на них не зважати. 

От, здається, і вся “мораль” політики власників соціальних мереж, які блокують контент з Гітлером чи користувачів, що заперечують Холокост, при цьому “дозволяючи” прославляти “звитяги” сталіністів і їх червоного вождя.

Але, окрім того, єврейським верховодам політично не вигідно привертати увагу до фарсового жаху епохи сталінізму, коли, наприклад, євреї-гебісти тортурами змушували євреїв-фізиків зізнаватися у зв'язках з євреєм Троцьким.

Повертаючись до постаті Цукерберга не можна не згадати гучний скандал зі зливом персональних даних понад 50 млн користувачів соціальної мережі Facebook, які були використані аналітичною компанією Cambridge Analytica без відома самих користувачів.

Це згодом стало підставою для карикатур.

У FB не можна постити Гітлера, а Сталіна можна, “бо кров його жертв іншого кольору”_1

Читайте також:
Вищий адміністративний суд Туреччини постановив, що влада цензурує діяльність медіа новими положеннями про акредитацію журналістів.
03 квітня, 12:23
Дума проголосувала за законопроєкт, який дає право «Роскомнадзору» частково або повністю обмежувати доступ до “ресурсів-порушників”.
22.12.2020, 22:17
Користувачам радять бути пильними й заводити "ліві" облікові записи.
20.12.2020, 16:51
За задумом авторів законопроєкту, саме Нацрада з питань телебачення і радіомовлення має регулювати та контролювати увесь медіаринок.
14.07.2020, 15:41
Фракція партії "Слуга народу" відклала розгляд скандальної законодавчої ініціативи про ЗМІ до 1 липня поточного року.
19.06.2020, 13:57