У Фінляндії відкрили пам'ятник полеглим на фронтах Другої світової війни добровольцям

ІСТОРІЯ
29.06.2020, 13:11
У Фінляндії відкрили пам'ятник полеглим на фронтах Другої світової війни добровольцям
Фото: Facebook

Поки у низці західних країн ліворадикали руйнують культурну спадщину предків, на Півночі Європи навпаки її шанують і примножують.

Так, в неділю, 28 червня, у провінційному фінляндському місті Коккола відкрили бронзову статую бійцю "Охоронного Корпусу" (фін. Suojeluskunta).

Фотозвіт з місця події виклав новообраний міський голова і колишній міністр оборони Юссі Нійністьо на своїй сторінці у соціальній мережі Facebook.

Вказаний пам'ятник встановили поряд із міською радою навпроти подібного жіночого, присвяченого подвигу учасниць воєнізованої організації "Lotta Svärd".

За словами Юссі Нійністьо, на цю подію патріотична спільнота Кокколи чекала давно, однак пандемія коронавірусу істотно підкорегувала дату його проведення.

«Статуя уособлює 30-тисячне чоловіче населення, котре і 1939-му і 1941-му роках добровільно рушило на фронт заради збереження державної самостійності своєї Батьківщини. Урочистий захід мав бути присвячений ювілейній річниці завершення Зимової війни — 13 березня, але став можливий лише тепер», — прокоментував ситуацію новообраний міський голова.

Важливо зазначити, що ще 2 роки тому на вказаному місці вирувало не менш грандіозне дійство — ґей-парад "Kokkola-Pride 2018".

Тоді деякі активісти пропонували розфарбувати наявний пам'ятник учасницям організації "Lotta Svärd" у кольори веселки, щоби він символізував так звану "ґендерну рівність".

Однак влада Кокколи не поступилася, вирішивши вдовольнити бажання ініціативних представників секс-меншин тільки вивішенням їхнього стягу перед будівлею міської ради.

Відтак можна мати певність, що на хвилі так званих "антирасистських протестів" встановлена статуя бійцю "Охоронного Корпусу" зазнає нападу ліворадикалів-руйнівників, котрі не шанують ні свою, ні чужу історію.

Міська рада Кокколи під час
Міська рада Кокколи під час "Місяця рівності" у 2018 році
Автор : Денис Ковальов
Читайте також:
Радикальні природоохоронці Фінляндії, втомившися від бездіяльності поліції та місцевої влади, взялися самотужки боротися з "лісовою мафією".
05 квітня, 10:37
На території військового музею міста Міккелі, що в центральній Фінляндії, невідомі зловмисники вчинили акт вандалізму.
07.08.2020, 11:39
Четверо іноземців, котрі нещодавно прибули до Гельсінкі як біженці, забили до смерті корінного мешканця 2001 року народження.
29.07.2020, 14:00
На хвилі боротьби з расизмом і толерантністю фінляндські урядовці взялися переглядати стандарти книговидання.
11.06.2020, 14:15
Слідчий комітет РФ видалив зі свого офіційного сайту новину про відкриття кримінального провадження проти Фінляндії за статтею "Геноцид".
21.05.2020, 08:56
Карантинні обмеження сприяли поширенню євроскептицизму серед дедалі більшої кількості мешканців Європейського союзу, особливо — Фінляндії.
13.05.2020, 08:53