У Грузії патріоти зірвали збіговисько ЛГБТ

СВІТ
05 липня, 19:06
У Грузії патріоти зірвали збіговисько ЛГБТ
Фото: Лівий Берег

Але нав'язування так званих "цінностей" збоченців триває.

У столиці Грузії - Тбілісі місцеві патріоти зірвали збіговисько ЛГБТ.

Про це повідомляють грузинські ЗМІ.

Так, задовго до початку запланованого маршу збоченців на проспекті Руставелі почалася контракція представників консервативних організацій "Грузинський марш", "Грузинська ідея" і православних активістів.

Патріотично налаштовані грузини піднялися на балкон офісу так званого "Тбілісі прайду" на вулиці Ахвледіані. Там вони зняли прапори сексуальних збоченців та спалили їх на вулиці.

Слід відзначити, що патрульна поліція не особливо захищала збоченців, втім закрила периметр, де проходила контракція, “живим ланцюгом”.

Після сутичок, що сталися в центрі столиці Грузії, організація "Тбілісі прайд" повідомила про скасування маршу. Збоченці пояснили своє рішення тим, що поліція не в змозі забезпечити їх безпеку.

Українці схвально коментують події в Грузії.

Як також відомо, кілька днів тому стюарди на стадіоні "Олімпійський" в Баку на час забрали символ ЛГБТ-спільноти у вболівальника збірної Данії під час матчу з чехами. 

У Грузії патріоти зірвали збіговисько ЛГБТ_1

Втім чиновники УЄФА, які раніше заборонили українській збірній грати з націоналістичними гаслами, назвали райдужний прапор символом своїх цінностей. 

Ким є чиновники з УЄФА навіть пояснювати не треба. Вони самі пояснили, які в них цінності. 
 

вибір редакції
Читайте також:
Залізничний монополіст РФ — корпорація "РЖД" — спромігся занапастити інфраструктуру своєї вірменської філії та заборгувати чималу суму.
17 вересня, 07:59
На грузинсько-російському кордоні у горах почалося будівництво найбільшого у реґіоні тунелю.
11 вересня, 16:45
Вірменський прем'єр-міністр висловив бажання у найближчі місяці відновити продуктивний діалог із владою сусідньої Туреччини.
08 вересня, 13:29
На території звільненого від вірменських окупаційних сил Лачинського району Карабаху тривають чергові планові військові навчання.
07 вересня, 11:28
6 вересня 1991 року Джохар Дудаєв проголосив відновлення незалежної Чеченської держави, розірвавши зв'язки з російськими окупантами.
06 вересня, 13:31
Чим ближче день виборів до Державної Думи РФ, тим рішучіше путінська банда вдається до різного роду махінацій.
31 серпня, 13:39