У Грузії патріоти зірвали збіговисько ЛГБТ

СВІТ
05.07.2021, 19:06
У Грузії патріоти зірвали збіговисько ЛГБТ
Фото: Лівий Берег

Але нав'язування так званих "цінностей" збоченців триває.

У столиці Грузії - Тбілісі місцеві патріоти зірвали збіговисько ЛГБТ.

Про це повідомляють грузинські ЗМІ.

Так, задовго до початку запланованого маршу збоченців на проспекті Руставелі почалася контракція представників консервативних організацій "Грузинський марш", "Грузинська ідея" і православних активістів.

Патріотично налаштовані грузини піднялися на балкон офісу так званого "Тбілісі прайду" на вулиці Ахвледіані. Там вони зняли прапори сексуальних збоченців та спалили їх на вулиці.

Слід відзначити, що патрульна поліція не особливо захищала збоченців, втім закрила периметр, де проходила контракція, “живим ланцюгом”.

Після сутичок, що сталися в центрі столиці Грузії, організація "Тбілісі прайд" повідомила про скасування маршу. Збоченці пояснили своє рішення тим, що поліція не в змозі забезпечити їх безпеку.

Українці схвально коментують події в Грузії.

Як також відомо, кілька днів тому стюарди на стадіоні "Олімпійський" в Баку на час забрали символ ЛГБТ-спільноти у вболівальника збірної Данії під час матчу з чехами. 

У Грузії патріоти зірвали збіговисько ЛГБТ_1

Втім чиновники УЄФА, які раніше заборонили українській збірній грати з націоналістичними гаслами, назвали райдужний прапор символом своїх цінностей. 

Ким є чиновники з УЄФА навіть пояснювати не треба. Вони самі пояснили, які в них цінності. 
 

Читайте також:
Слуги кремлівської Феміди на замовлення Рамзана Кадирова позбавили волі 7-х діячів інгушського національного спротиву.
16.12.2021, 12:43
Залізничний монополіст РФ — корпорація "РЖД" — спромігся занапастити інфраструктуру своєї вірменської філії та заборгувати чималу суму.
17.09.2021, 07:59
На грузинсько-російському кордоні у горах почалося будівництво найбільшого у реґіоні тунелю.
11.09.2021, 16:45
Вірменський прем'єр-міністр висловив бажання у найближчі місяці відновити продуктивний діалог із владою сусідньої Туреччини.
08.09.2021, 13:29
На території звільненого від вірменських окупаційних сил Лачинського району Карабаху тривають чергові планові військові навчання.
07.09.2021, 11:28