У Канаді розповіли деталі про інвестиції у патронний завод в Україні

ЕКОНОМІКА
17 січня, 13:35
У Канаді розповіли деталі про інвестиції у патронний завод в Україні
Фото: google

В Україні не вистачає потужностей для виробництва боєприпасів для стрілецької зброї

У засобах масової інформації Канади розповіли про деякі деталі інвестицій у патронний завод в Україні.

Канадська газета Ottawa Citizen пише, що в Україні не вистачає потужностей для виробництва боєприпасів для стрілецької зброї, і з 2017 року Україна лобіює допомогу Канади у створенні відповідного підприємства.

У виданні зазначають, що ця ініціатива зараз розглядається та залучає низку компаній з міста Онтаріо та Канадську комерційну корпорацію (Canadian Commercial Corporation) в Оттаві.

«Підтримка Canadian Commercial Corporation Україні зараз знаходиться на стадії вивчення», – підтвердив журналістам речник корпорації Муктар Абділлахі.

Canadian Commercial Corporation — це федеральна корпорація, яка допомагає канадським фірмам укласти міжнародні контракти з урядами різних країн.

У статті канадські журналісти пишуть, що пропозиція стосовно підприємства з виробництва боєприпасів за останні сім місяців мала ряд поворотів.

У Канаді розповіли деталі про інвестиції у патронний завод в Україні_1

У червні компанія Waterbury-Farrel оголосила, що приєдналася до нещодавно створеної фірми під назвою GL Munitions, що базується в Торонто, щоб забезпечити Україну виробництвом боєприпасів.

Waterbury-Farrel заявила, що працює з канадським урядом через Канадську комерційну корпорацію для досягнення цієї мети. Також в проекті брав участь Укроборонпром. Але згідно з федеральними записами компанію GL Munitions було розпущено.

За даними канадських журналістів, 5 листопада 2021 року Canadian Commercial Corporation повідомила Укроборонпром, що компанія GL Munitions змінила свою корпоративну структуру.

«Засновники корпорації вказали, що ці зміни прискорять процес завершення створення виробництва боєприпасів для стрілецької зброї», – йдеться у листі Canadian Commercial Corporation.

У тому ж листі Canadian Commercial Corporation повідомила про існування нової фірми під назвою Gold Leaf Munitions з тією ж адресою в Торонто, що й GL Munitions.

Нагадуємо, що на початку літа минулого року, Укрооборонпром та ДАХК «Артем» уклади Угоду з канадськими компаніями, яка передбачає виробництво стрілецької зброї та боєприпасів до неї на новому патронному заводі.

 

Автор : Сергій Манжос
Читайте також:
Війна
З окупованої ресурсною федерацією території Республіки Білорусь почали масово вивозити снаряди, порох та інші вибухові матеріали до Москви.
24 червня, 21:45
Війна
Bayraktar TB2 отримав всесвітнє визнання, і кілька аналітиків стверджують, що це сімейство дронів змінило характер війни.
24 червня, 13:50
Війна
ЗСУ провели перше бойове застосування РСЗВ Himars
24 червня, 12:27
Війна
Їх надали Сполучені Штати в рамках військової допомоги.
23 червня, 16:20
Світ
Великий бойовий БПЛА Baykar Akıncı вперше бере участь у міжнародних навчаннях у Туреччині
22 червня, 13:55
Війна
Джо Байден оголосив новий пакет військової допомоги на $1 млрд.
16 червня, 12:24