Для Житомирського бронетанкового купували неякісні запчастини

КРИМІНАЛ
16.01.2022, 10:28
Для Житомирського бронетанкового купували неякісні запчастини
Фото: google

Замість сертифікованого обладнання ділки придбали продукцію сумнівної якості

Контррозвідка СБУ ліквідувала схему закупівлі неякісного обладнання для виробництва української бронетанкової техніки на Житомирщині.

Викриття оборудки дозволило зберегти ефективність промислового виробництва вітчизняного озброєння і запобігти бюджетним збиткам на десятки мільйонів гривень.

До протиправної діяльності причетне злочинне угруповання. Серед його організаторів – чиновник одного з оборонних підприємств і двоє представників столичної комерційної структури.

На початку 2019 року вони налагодили механізм незаконного одержання грошей на закупівлі деталей для виготовлення металевих конструкцій на Житомирському бронетанковому заводі.

Для цього посадовець держпідприємства сприяв укладенню договору з представниками афілійованої фірми на закупівлю відповідних запчастин.

Проте, замість сертифікованого обладнання ділки придбали продукцію сумнівної якості одного зі східноазійських виробників за штучно завищеними цінами.

Для реалізації оборудки її учасники вносили недостовірні відомості до звітної документації, а отримані «прибутки» виводили у тінь через підконтрольну комерційну структуру.

Читайте також:
Політика
Днями СБУ навідалося до бізнесмена Василя Веселого.
вчора, 20:14
Кримінал
Як Гладій заробляє на розкраданні надр Полтавщини.
вчора, 13:52
Кримінал
ВАКС продовжив термін тримання під вартою ексміністра енергетики Германа Галущенка, але зменшив заставу до 150 мільйонів гривень.
12 червня, 16:47
Кримінал
Маніпуляції, тиск на НАБУ та новий законопроєкт.
12 червня, 15:25
Кримінал
Після оголошення рішення Бражника взяли під варту безпосередньо в залі суду.
11 червня, 19:25
Війна
Як Шмигаль та Гаврилюк прокрутили оборонний бюджет через ДПСУ і зберегли вплив.
11 червня, 07:26