Запорізька «Іскра» згасла через саботаж Зе-команди

Опінії
15 січня, 13:04
Запорізька «Іскра» згасла через саботаж Зе-команди
Фото: Форпост

Ось уже майже 3 роки як національна безпека України стагнує. А все тому, що Зе-влада систематично знищує оборонну галузь.

Народний депутат України VIII скликання

Так само було і за узурпатора Віктора Януковича. Згадаймо, тоді російська агентура на найвищих посадах системно робила все, щоб Україна була немічна, квола та не могла себе захистити.

І так тепер є за Володимира Зеленського, коли в умовах фактичної російсько-української війни вже третій рік не виконується Державне оборонне замовлення. Ба більше: згорнуті ракетні програми, а зарплата військовослужбовців не переглядається з 2019 року і вже є нижче середньої!

Ситуація, коли гранатометник чи командир танку отримують на рівні прибиральниці чи охоронця в "АТБ" є державною зрадою вищого політичного керівництва держави. Ситуація, коли в час зовнішньої військової агресії припиняє роботу цілий оборонний завод, є просто кричущим фактом державної зради.

І настане той час, коли Зеленському доведеться за це відповісти. Зокрема і за те, що через дії "слуг народу" припинив роботу запорізький завод "Іскра", що роками працював на вітчизняну оборонку.

Адже, між іншим, Науково-Виробничий Комплекс "Іскра" – провідне українське підприємство з розробки радіолокаційних станцій, яке входить до "Укроборонпрому". Причиною зупинення роботи є відмова Міністерства оборони від усіх замовлень включно з двома дуже вагомими виробами, котрі створювалися для Збройних сил України; також припиняються і дослідно-конструкторські роботи.

Мушу констатувати: влада Зеленського остаточно втратила здоровий глузд і вже свідомо підігрує агресору.
ІНШІ ОПІНІЇ
Читайте також:
Кримінал
Ймовірною причиною звільнення стало те, що Ан-225 "Мрія" не було вчасно евакуйовано з аеропорту "Гостомель"
31 березня, 18:27
Опінії
2 години на сон — щастя для приблудного вояка. Особливо на нашому буремному Сході...
18:42
Опінії
Особливо швидко звикає до теплої ванни челядь. Доки господар з неї відлучився.
16:45
Опінії
Найкращим сюжетом “телемарафону” визнано, звісно, пригоду журналістки Г+Г в Лондоні
15:35
Опінії
Путінська "спеціальна військова операція" стане труною для ресурсної федерації, на попелищі якої розквітне вільна, європейська Україна.
вчора, 18:18
Опінії
Чому при таких «героїчних» досягненнях «донор бюджету» Вітренко шантажує Уряд, Верховну Раду та Президента, вимагаючи 264 млрд грн ?
вчора, 13:27