Запорізька «Іскра» згасла через саботаж Зе-команди

Опінії
15 січня, 13:04
Запорізька «Іскра» згасла через саботаж Зе-команди
Фото: Форпост

Ось уже майже 3 роки як національна безпека України стагнує. А все тому, що Зе-влада систематично знищує оборонну галузь.

Народний депутат України VIII скликання

Так само було і за узурпатора Віктора Януковича. Згадаймо, тоді російська агентура на найвищих посадах системно робила все, щоб Україна була немічна, квола та не могла себе захистити.

І так тепер є за Володимира Зеленського, коли в умовах фактичної російсько-української війни вже третій рік не виконується Державне оборонне замовлення. Ба більше: згорнуті ракетні програми, а зарплата військовослужбовців не переглядається з 2019 року і вже є нижче середньої!

Ситуація, коли гранатометник чи командир танку отримують на рівні прибиральниці чи охоронця в "АТБ" є державною зрадою вищого політичного керівництва держави. Ситуація, коли в час зовнішньої військової агресії припиняє роботу цілий оборонний завод, є просто кричущим фактом державної зради.

І настане той час, коли Зеленському доведеться за це відповісти. Зокрема і за те, що через дії "слуг народу" припинив роботу запорізький завод "Іскра", що роками працював на вітчизняну оборонку.

Адже, між іншим, Науково-Виробничий Комплекс "Іскра" – провідне українське підприємство з розробки радіолокаційних станцій, яке входить до "Укроборонпрому". Причиною зупинення роботи є відмова Міністерства оборони від усіх замовлень включно з двома дуже вагомими виробами, котрі створювалися для Збройних сил України; також припиняються і дослідно-конструкторські роботи.

Мушу констатувати: влада Зеленського остаточно втратила здоровий глузд і вже свідомо підігрує агресору.
Читайте також:
У той час як НАТО консолідує зусилля для попередження нападу Росії, президент України ухиляється від публічних заяв
15:25
Кульбіт клоуна від паперті палацу «Україна» до гетьманського крісла випадає з логіки причинно-наслідкових зв'язків.
10:25
Хтось в оточенні Президента думає, що може бути «внутрішня правда» і «зовнішня правда»?
вчора, 13:33
Вселенський сором для держави, якій прямо вказують на агента впливу на найвищих щаблях влади
вчора, 10:39
Юлію Володимирівну Тимошенко. Якщо комусь вказані ПІпБ вже не даються спрожогу, трохи розлогіше про претензії до опозиціонерки.
22 січня, 17:21
Путінський газогін по дну Балтійського моря не запрацює, якщо Кремль піде у наступ на Україну. Відтак влада РФ мусить відступити.
22 січня, 13:54