У Карлівці взялися створювати нову зону відпочинку для містян

ПОЛТАВА
23.07.2021, 10:56
У Карлівці взялися створювати нову зону відпочинку для містян

На березі річки Орчик комунальні служби Карлівської громади спільно з приватними підприємцями облаштовують відпочинкову зону.

Відповідну інформацію оприлюднили на сайті орґану місцевого самоврядування, передає аґенція "Останній Бастіон".

Роботи тривають у районі старого пляжу, де наразі проведено обкошування території від будяків, встановлено 2 столи, 4 лавки та 1 контейнер для сміття.

«Також до кінця поточного тижня у вказаній зоні відпочинку буде облаштовано туалет і завезено пісок. Приватні підприємці мають встановити 2 мангали, а за підтримки депутатів міської ради буде облаштовано волейбольний майданчик і роздягальню», — зазначили в орґані місцевого самоврядування.

Своєю чергою, "Останній Бастіон" нагадує читачам, що днями Верховна Рада України розпустила Карлівську міську раду через постійну відсутність кворуму впродовж майже 5 останніх місяців.

вибір редакції
Читайте також:
Полтава
Перебої з вивезенням побутових відходів на території Пирятинської громади стали набувати ознак справжнього екологічного лиха.
20 серпня, 20:03
Полтава
Там, де ще вчора безвідповідальні та несвідомі жителі залишали купи побутового та будівельного сміття, нині чиста місцевість.
14 серпня, 09:07
Війна
Майже двомісячне перебування окупаційно-терористичних сил РФ на Сумщині залишило по собі великі рани, які не скоро загояться.
31 липня, 07:34
Полтава
Небайдужі мешканці Нехворощанської громади з власної ініціативи взялися розбудовувати зону відпочинку на березі річки Оріль.
30 червня, 08:13
Полтава
Спорудженню нової мостової переправи через річку Дніпро у Полтавській області примхи погоди не завада.
26 січня, 13:33
Полтава
Артезіанські свердловини Лубенської громади відтепер перебуватимуть під охороною комунального підприємства "Лубни-Водоканал".
17 січня, 13:05