У Карлівці взялися створювати нову зону відпочинку для містян

ПОЛТАВА
23.07.2021, 10:56
У Карлівці взялися створювати нову зону відпочинку для містян

На березі річки Орчик комунальні служби Карлівської громади спільно з приватними підприємцями облаштовують відпочинкову зону.

Відповідну інформацію оприлюднили на сайті орґану місцевого самоврядування, передає аґенція "Останній Бастіон".

Роботи тривають у районі старого пляжу, де наразі проведено обкошування території від будяків, встановлено 2 столи, 4 лавки та 1 контейнер для сміття.

«Також до кінця поточного тижня у вказаній зоні відпочинку буде облаштовано туалет і завезено пісок. Приватні підприємці мають встановити 2 мангали, а за підтримки депутатів міської ради буде облаштовано волейбольний майданчик і роздягальню», — зазначили в орґані місцевого самоврядування.

Своєю чергою, "Останній Бастіон" нагадує читачам, що днями Верховна Рада України розпустила Карлівську міську раду через постійну відсутність кворуму впродовж майже 5 останніх місяців.

Читайте також:
Полтава
У межах сільської громади на тижні завершилося будівництво артезіанської свердловини. Тепер триває узгодження всіх документів та дозволів.
11 квітня, 20:45
Полтава
Роки минають, сніги тануть, а з ними сходить і дорожче покриття, лишаючи оголений місячний пейзаж. Куди ж пішли гроші платників податків?
19 лютого, 06:14
Полтава
Котляревський, Мясоєдов і Петлюра жахнулися б, побачивши, на щó перетворили їхнє рідне місто нащадки. Полтава руйнується і без війни.
31 січня, 07:15
Полтава
Наперекір російській воєнній агресії українське самоврядування розвивається і планує вільне майбутнє. Доказ тому — село Сергіївка.
26 січня, 20:34
Полтава
Рукожопі приблуди, які засідають у владних кабінетах Полтави, покалічили дерева.
21.11.2023, 15:03
Політика
Поки чиновники з депутатами ділять податки та розкрадають бюджет, пересічні українці діють. Адже патріотизм — це не слова, а справи.
28.09.2023, 20:36