У Казахстані знову страйкують працівники нафтової промисловості

СВІТ
23.07.2021, 07:59
У Казахстані знову страйкують працівники нафтової промисловості
Фото: Stan.kz

Співробітники низки комунальних і нафтосервісних підприємств казахського міста Жанаозен вийшли на стихійний протест.

Таку інформацію з місця події оприлюднило видання "Азаттық радиосы", передає аґенція "Останній Бастіон".

Причиною невдоволення є низький рівень заробітної плати та важкі умови праці персоналу, який обслуговує національну акціонерну нафтовидобувну компанію "Өзенмұнайгаз".

Також робітники скаржаться на нестачу відповідного спецодягу, який останній раз їм видавали ще до коронавірусної пандемії.

«На сьогодні гідних умов праці у нас немає по факту. Одягу, спецівок теж немає — працює хто у чому, що принесли з дому. Ми випрошуємо рукавички, комбінезони, але начальство не реаґує», — коментують ситуацію страйкарі.

Обурені зневажливим ставленням до свого труду люди, вимагають від керівництва компанії "Өзенмұнайгаз" підвищити зарплатню у два рази, а до того ніхто з протестувальників не повернеться на своє робоче місце.

Між тим, як раніше вже повідомляв "Останній Бастіон", азербайджанці Ірану вийшли на масові вуличні протести через водну кризу у країні.

Читайте також:
Світ
Бізнес європейців на крові тисяч українців має бути припинений негайно, оскільки російський агресор продовжує поповнювати військовий бюджет.
08 серпня, 08:12
Світ
В одному із найдотаційніших і малонаселених північних регіонів РФ спалахнули протести через знищення підприємливими ділками екосистем.
22 липня, 17:51
Світ
Ташкент усе ж пішов va banque у питанні остаточного згортання багаторічного автономного статусу Республіки Каракалпакстан.
02 липня, 16:00
Світ
Природозахисники Фінляндської республіки вийшли на протест задля недопущення вивантаження російського вугілля у порту Ганко.
13 квітня, 18:32
Полтава
Поляки масово виходять до магазинів Auchan, Leroy Merlin та Decathlon із закликом піти з російського ринку
29 березня, 16:10
Світ
Працівникам вітчизняної галузі освіти варто звернути увагу на своїх іранських колег, які домагаються від влади гідного ставлення до себе.
21 лютого, 12:33