У Кенії спалахнуло перше повстання людей проти роботів

СВІТ
15.06.2023, 17:54
У Кенії спалахнуло перше повстання людей проти роботів
Фото: Google

Збирачі чаю у східноафриканській країні вимагають від власників плантацій прибрати машини, які позбавляють їх роботи й заробітку.

Такі відомості з охопленого протестами Найробі оприлюднило міжнародне спеціалізоване видання "Semafor Africa", передає інформаційна агенція "Останній Бастіон".

Працівники, які фактично за копійки збирають листя чайного дерева, з'їхалися з усієї Кенії до столиці, аби вимагати зупинити машинізацію вказаного процесу.

За словами збирачів, системне впровадження інноваційних технологій провокує збільшення рівня безробіття у галузі, перш за все у провінції Керічо, яка живе з торгівлі чаєм.

Аби зупинити чи хоча б сповільнити планову заміну людей машинами, африканці взялися ламати роботів прямо на плантаціях, погрожуючи спаленням врожаю власникам.

Водночас згідно з офіційною статистикою, оприлюдненою міністерством внутрішніх справ Кенії, торік у країні згоріло щонайменше 10 таких машин, як обслуговували 100 гектарів виробника чаю "Lipton".

У зв'язку з протестами, уряд у Найробі випустив рекомендації агропромисловим холдингам збирати бодай 40% урожаю вручну, адже чиновники не справляються зі зростанням рівня безробіття.

Між тим, як раніше вже повідомляв "Останній Бастіон", ентузіаст-природоохоронець із Сенеґалу прагне посадити 5 мільйонів дерев на Заході Африки.

вибір редакції
Читайте також:
Війна
Американський льотчик підпалив себе біля посольства Ізраїлю у Вашингтоні.
26 лютого, 10:30
Політика
24 лютого перед українським посольством у Гельсинкі відбувся пікет до роковин повномасштабної агресії РФ. Дипломати проігнорували захід.
25 лютого, 07:51
Політика
Після втручання польської поліції та залізничників поїзд було розблоковано, він продовжив рух.
19 лютого, 17:35
Економіка
Вони вимагають зупинити «безконтрольний імпорт сільськогосподарської продукції з України та інших країн за межами ЄС»
24 січня, 10:27
Світ
Протест буде призупинено до 2 або 3 січня 2024 року.
23.12.2023, 16:30
Політика
Фермери вимагають зупинки імпорту цукру з України.
18.12.2023, 09:54