У Києві прощаються з Героєм України Дмитром "Да Вінчі" Коцюбайлом

Виміри
10 березня, 12:38

У Михайлівському соборі розпочалася церемонія прощання із Героєм України Дмитром "Да Вінчі" Коцюбайлом

У Києві прощаються з Героєм України, командиром батальйону "Вовки Да Вінчі" Дмитром Коцюбайлом. Його тіло привезли до Михайлівського Золотоверхого собору.

До Михайлівського собору прийшли багато українців, друзів та бойових побратимів Дмитра Коцюбайла, які хочуть віддати данину пам'яті Героєві, що віддав життя, захищаючи Україну від російського агресора.

На Майдані Незалежності у Києві віддають останню данину пам'яті Герою України.

У Києві прощаються з Героєм України Дмитром У Києві прощаються з Героєм України Дмитром У Києві прощаються з Героєм України Дмитром У Києві прощаються з Героєм України Дмитром У Києві прощаються з Героєм України Дмитром

У Києві прощаються з Героєм України Дмитром У Києві прощаються з Героєм України Дмитром

9 березня, прощання з Дмитром "Да Вінчі" Коцюбайлом проходило у селі Бовшів на Івано-Франківщині. Односельці вклонилися Героєві України у місцевому будинку культури, після того його відспівали у церкві.


Нагадаємо, що Дмитро Коцюбайло народився 1 листопада 1995 року у селі Задністрянське, нині Бурштинської громади Івано-Франківського району Івано-Франківської області.

Освіту здобував у Бовшівській загальноосвітній школі та Івано-Франківському художньому ліцеї.

Дмитро Коцюбайло брав активну участь у Революції гідності. 

У 17 років, пішов захищати Україну від російської агресії зі зброєю в руках. У 2014-му командував взводом добровольців, а у 2015-му – добровольчою ротою.

У 2014 році Дмитро отримав важке поранення танковим снарядом в населеному пункті Піски, Донецької області.

Після одужання, через 3 місяці реабілітації повернувся на фронт, де до сьогодні продовжує відстоювати інтереси України, звільняти окуповані території та боротися з російськими загарбниками.

За вольовий характер та безстрашність у 21 рік Дмитро Коцюбайло отримав срібного тризуба "Народного Героя України".

17 березня 2016 року призначений командиром 1 Окремої штурмової роти ДУК ПС – "Вовки Да Вінчі". 30 листопада 2021 року був удостоєний найвищої державної нагороди – звання Героя України зі врученням "Золотої Зірки".

З лютого 2023 року Дмитро Коцюбайло воював на Бахмутському напрямку. Дмитро "Да Вінчі" Коцюбайло поліг смертю хоробрих 7 березня у бою за український Бахмут.

"Останній Бастіон" висловлює щирі співчуття родині, близьким та побратимам Дмитра Коцюбайла. Вічна і світла пам'ять борцю за свободу України!

Автор : Останній Бастіон
Читайте також:
Полтава
Жителі Миргородської громади стали живим коридором задля вшанування пам'яті наших захисників Олександра Федорченка та Костянтина Афанасенка.
вчора, 20:53
Війна
25.III.2023 кількість мертвих російських окупантів сягнула числа 170 тисяч 550. Про це повідомили у ранковому зведенні нашого Генштабу.
26 березня, 20:41