У Ковалівці знайшли угіддя із червонокнижними рослинами

ПОЛТАВА
06 грудня, 08:28
У Ковалівці знайшли угіддя із червонокнижними рослинами

Сон чорніючий, горицвіт весняний, шафран сітчастий, ковила волосиста і пірчаста. Ця флора не перебуває під охороною держави на Полтавщині.

Відповідні фотодокази виклали фахівці Київського еколого-культурного центру, передає медіаагенція «Останній Бастіон». Днями мешканка Ковалівки знайшла доволі цінну степову ділянку із зазначеними червонокнижними рослинами.

Як наголосили столичні природоохоронці, на місці вже відпрацювала команда дослідників, обстеживши незаймані земельні ділянки. З'ясовано, що поруч знаходяться великі сільськогосподарські угіддя, загрожуючи знищенням унікальній флорі.

«Ми дослідили вказані жителькою Ковалівки Оксаною Пуденко землі із червонокнижними рослинами у Полтавському районі. Там росте сон чорніючий, горицвіт весняний, шафран сітчастий та ковила волосиста і пірчаста. Для їхньої надійної охорони ми будемо створювати пам'ятку природи, можливо заповідну зону», — заявили у Київському еколого-культурному центрі.

Між тим, як раніше вже повідомляла медіаагенція «Останній Бастіон», на тлі війни у відносно мирному Обухові ласі до легкої наживи ділки розорюють історичні пам'ятки доби Русі. Поліція ж ігнорує порушення.

У Ковалівці знайшли угіддя із червонокнижними рослинами_1
вибір редакції
Читайте також:
Політика
WWF-Україна закликає ДП «Ліси України» припинити блокування процесу заповідання пралісів
26 листопада, 11:42
Полтава
Дуже рідкісні квітки-брандушки та тюльпан дубравний знаходиться на південному сході Полтавського краю. Ця флора потребує захисту держави.
15 листопада, 14:54
Полтава
Земельні ділянки незайманого степову потребують захисту держави від втручання сільгоспвиробників і забудовників. Полтавщина показує приклад.
31 жовтня, 08:24
Полтава
В околицях села Малий Бакай знайдено ділянки із червонокнижною ковилою. Природоохоронці планують створити захищену законом зону.
13 жовтня, 19:58
Життя
Раніше невідомі організми розвивалися всередині кам'яної породи. Це найдавніші мікробіоми, виявлені у відкладеннях на Півдні Африки.
11 жовтня, 21:43
Полтава
Шафран сітчастий — біла квітка, яка зустрічається тільки весною на схилах балок і ярів. Недавно його виявили на Київщині й Черкащині.
01 жовтня, 12:39