У Кременчуцькому водосховищі врятовано 70 кг риби

ПОЛТАВА
27.05.2024, 14:56
У Кременчуцькому водосховищі врятовано 70 кг риби

Оперативники зняли 2 кілометри виявлених у воді браконьєрських сіток. На жаль, порушників нерестової заборони не затримано на місці події.

Відповідний фотозвіт виклала пресслужба Державного агентства меліорації та рибного господарства України. Інспектори продовжують здійснювати превентивні заходи, спрямовані на запобігання грубих порушень правил рибальства.

Зазначається, що минулими вихідними у межах Полтавської області очищено акваторію Кременчуцького водосховища від заборонених знарядь лову. Так, зокрема, рибоохоронці вилучили 30 безхазяйних браконьєрських сіток.

«Водні біоресурси (лящ — 17 екземплярів, карась сріблястий — 9 екземплярів, короп — 8 екземплярів, білизна — 7 екземплярів, судак — 5 екземплярів загальною вагою 70 кілограмів), які знаходилися у заборонених знаряддях. Рибпатруль обережно звільнив із тенет та відпустили у водойму у живому та неушкодженому стані, чим попередив загибель та спричинення збитків рибному господарству України», — повідомили у Держрибагентстві.

Своєю чергою, медіаагенція «Останній Бастіон» нагадує читачам, що у заказнику «Сулинський» на Полтавщині діють браконьєри. Порушники продовжують виловлювати біоресурси, завдаючи чималих збитків природі.

Читайте також:
Полтава
Земельні ділянки із червонокнижним шафраном сітчастим виявили у Полтавському районі. Тепер їх хочуть зробити охоронною зоною.
18 червня, 20:38
Полтава
Столичні фахівці продовжують мандрувати з користю нашою областю. Днями вони натрапили на чергову місцевість з унікальною вітчизняною флорою.
16 червня, 14:58
Життя
Птахи використали оптоволокно під власні потреби.
06 червня, 15:23
Полтава
Луки біля річки Оріль на Полтавщині вкриті не лише різнотрав'ям. Днями природоохоронці виявили популяції червонокнижних квітів.
30 квітня, 06:01
Політика
Ця маленька тварина живе під землею і використовує нори та тунелі. Основною їжею кротам служать дощові черв'яки й комахи, а не рослини.
24 квітня, 07:09
Життя
Прополіс – від брунькової смоли до «антибіотика широкого спектра».
19 квітня, 10:04