У Кременчуцькому водосховищі врятовано 70 кг риби

ПОЛТАВА
27 травня, 14:56
У Кременчуцькому водосховищі врятовано 70 кг риби

Оперативники зняли 2 кілометри виявлених у воді браконьєрських сіток. На жаль, порушників нерестової заборони не затримано на місці події.

Відповідний фотозвіт виклала пресслужба Державного агентства меліорації та рибного господарства України. Інспектори продовжують здійснювати превентивні заходи, спрямовані на запобігання грубих порушень правил рибальства.

Зазначається, що минулими вихідними у межах Полтавської області очищено акваторію Кременчуцького водосховища від заборонених знарядь лову. Так, зокрема, рибоохоронці вилучили 30 безхазяйних браконьєрських сіток.

«Водні біоресурси (лящ — 17 екземплярів, карась сріблястий — 9 екземплярів, короп — 8 екземплярів, білизна — 7 екземплярів, судак — 5 екземплярів загальною вагою 70 кілограмів), які знаходилися у заборонених знаряддях. Рибпатруль обережно звільнив із тенет та відпустили у водойму у живому та неушкодженому стані, чим попередив загибель та спричинення збитків рибному господарству України», — повідомили у Держрибагентстві.

Своєю чергою, медіаагенція «Останній Бастіон» нагадує читачам, що у заказнику «Сулинський» на Полтавщині діють браконьєри. Порушники продовжують виловлювати біоресурси, завдаючи чималих збитків природі.

вибір редакції
Читайте також:
Полтава
Сон чорніючий, горицвіт весняний, шафран сітчастий, ковила волосиста і пірчаста. Ця флора не перебуває під охороною держави на Полтавщині.
06 грудня, 08:28
Політика
WWF-Україна закликає ДП «Ліси України» припинити блокування процесу заповідання пралісів
26 листопада, 11:42
Полтава
Дуже рідкісні квітки-брандушки та тюльпан дубравний знаходиться на південному сході Полтавського краю. Ця флора потребує захисту держави.
15 листопада, 14:54
Полтава
Земельні ділянки незайманого степову потребують захисту держави від втручання сільгоспвиробників і забудовників. Полтавщина показує приклад.
31 жовтня, 08:24
Полтава
В околицях села Малий Бакай знайдено ділянки із червонокнижною ковилою. Природоохоронці планують створити захищену законом зону.
13 жовтня, 19:58
Життя
Раніше невідомі організми розвивалися всередині кам'яної породи. Це найдавніші мікробіоми, виявлені у відкладеннях на Півдні Африки.
11 жовтня, 21:43