У Кремля немає переваг над ЗСУ, – командир Союзу оборони Естонії

ВІЙНА
10 березня, 07:59
У Кремля немає переваг над ЗСУ, – командир Союзу оборони Естонії
Фото: Telegram

Щоби захопити територію всієї України, Московія повинна мати 40-кратну перевагу над нею, цього не має і навряд чи буде.

Таку думку в інтерв'ю виданню "Delfi" висловив командир Союзу оборони Естонії (ест. Kaitseliit) бригадний генерал Ріго Югтеґі, передає інформаційна агенція "Останній Бастіон".

Естонський армійський командувач наголошує, що у сучасній війні обов'язково присутні 3 складові: фізична, концептуальна та моральна.

«Коли ми подивимося на окупаційний російський контингент в Україні, то побачимо, що 2 перші складові тріщать по швах. Я переконаний, морально путінські війська вже програли. Росія цю війну не виграє. Чому? А тому, що Україна зараз перемагає Росію, як на полі бою, так і інформаційно», – зазначив бригадний генерал Ріго Югтеґі.

Також командир Союзу оборони Естонії додав, що Кремль марно розраховував на "бліцкриґ" і не врахував умотивованість української армії, яку нині всіляко підтримує весь згуртований народ.

Своєю чергою, як раніше вже інформував "Останній Бастіон", згідно зі звітами розвідувальних служб США, озлоблене Пуйло не відступиться від України, де і знайде власну смерть.

Читайте також:
Війна
Не менш як 1300 бронемашин піхоти, 400 танків і 700 артилерійських систем Збройних Сил України пошкоджено або повністю втрачено на фронті.
18 червня, 18:00
Війна
Техніка, якою окупаційно-терористичні сили вбивали українців, тепер воюватиме на фронті проти її ж творців – російської федерації.
04 травня, 11:02
Війна
Тилові щури з російської армії вимагають від командування приховати будь-які відомості про загиблих на території України окупантів.
01 травня, 07:59
Світ
У мережу просочився рапорт начальника Генерального штабу Збройних сил Республіки Білорусь із проханням прийняти його відставку.
06 березня, 12:17
Полтава
Вже набрали перших курсантів, близько 50 військовослужбовців ЗСУ служби за контрактом
04 лютого, 13:12
Новини
Суть не в гарних обіцянках, які в згаданому указі, а у механізмі їх впровадження у життя
01 лютого, 15:23