У Криму підірвано частину залізниці

ВІЙНА
23 лютого, 21:06
У Криму підірвано частину залізниці
Фото: Telegram

Невідомі українські партизани не припиняють диверсійну діяльність на території тимчасово окупованого росіянами півострова.

Сьогодні, 23 лютого, на залізничному перегоні біля села Поштове за 12 кілометрів від станції "Сімферополь" виявлено ушкодження полотна.

Такі відомості повідомляє інформаційна агенція "Останній Бастіон" із посиланням на рух опору під назвою "Атеш", куди також входять кримські татари.

Згідно з оприлюдненими фотознімками відомо, що вибухом було пошкоджено частину рейок, у зв'язку з чим російські окупанти зупинили рух між Сімферополем і Севастополем на невизначений час.

«Служба залізниць "Атеш" повідомляє, що успішно ліквідовано частину залізничного полотна в районі села Поштове. Потяги стоять, ніхто вже нікуди не їде, і нічого нікуди вже не везуть. Висловлюємо подяку мужнім залізничникам-активістам. Боротьба триває, Крим буде вільним», – з офіційної заяви руху "Атеш".

Водночас "Останній Бастіон" закликає читачів не забувати, що на тимчасово окупованих Херсонщині та Запоріжжі російський військово-терористичний контингент і колаборанти шаленіють від люті до українців.

У Криму підірвано частину залізниці_1
Читайте також:
Війна
У тимчасово окупованій Херсонській області вибухнув легковий транспортний засіб зі співробітниками ФСБ і ЗС РФ.
08 вересня, 19:04
Війна
Російським окупантам і терористам ніколи не були раді в Україні, адже чужинці завжди приносили з собою поневолення, ґвалт і смерті.
30 серпня, 18:54
Війна
Прокремлівська маріонетка, який тимчасового виконує роль районного голови, тепер бігатиме пішки разом зі своїм каґалом.
15 червня, 20:19
Війна
Сама земля тимчасово окупованого українського Півдня палає під ногами загарбників і терористів із РФ, промовляючи помстою за злочини.
24 квітня, 21:18
Війна
Об'єднаний рух опору українців і киримли під назвою "Атеш" наводить жах на російських окупантів у глибокому тилу ворога.
12 березня, 20:27
Війна
На тимчасово окупованих Херсонщині та Запоріжжі російський військово-терористичний контингент і колаборанти шаленіють у люті.
16 лютого, 19:27