У Ладижині оголошено надзвичайну ситуацію, – Вінницька ОВА

ПОЛІТИКА
29.11.2022, 09:07
У Ладижині оголошено надзвичайну ситуацію, – Вінницька ОВА

Після недавнього масованого ракетного обстрілу, здійсненого російськими агресорами, у деяких населених пунктах України досі немає електрики.

Критичний стан воєнного характеру склався у Ладижині, повідомив на своєму офіційному Telegram-каналі голова Вінницької обласної військово-цивільної адміністрації Сергій Борзов.

За його твердженням, таке рішення напередодні мусила ухвалити регіональна Комісія з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій.

«Після ракетного обстрілу Ладижинської ТЕС виникла аварія у мережах теплопостачання міста. Враховуючи звернення в.о. міського голови Ладижинської міської ради Олександра Коломійця, розгортаємо у місті роботу надзвичайного штабу з ліквідації наслідків аварії. Заходи, які досі вживає Ладижинська міська рада та її виконавчий орган, вкрай недостатні.

Наразі 18 тисяч мешканців без теплового опалення. Єдина можливість у людей обігріти свої оселі – це електроприлади. Терміново потрібна координація сил і засобів цивільного захисту, військового командування та підприємств критичної інфраструктури. Надзвичайний штаб уже працює. Робимо все, аби відновити роботу теплових мереж Ладижина. Розгортаємо додаткові пункти обігріву», – заявив голова Вінницької ОВА.

Насамкінець "Останній Бастіон" нагадує читачам, що кремлівський бункерний щур усвідомлює ефект нафтових санкцій колективного Заходу, тому будь-що хоче як найбільше зруйнувати Україну.

Читайте також:
Світ
Лінднер звернув увагу, що Німеччина спромоглася збудувати новий термінал із приймання скрапленого газу за рекордні вісім місяців.
19 січня, 10:37
Опінії
Хроніки українських фрілансерів
14 січня, 16:25
Життя
Енергетичний шок спричинив хаос у Європі та більшій частині світу, посиливши інфляцію та підвищивши ймовірність рецесії.
11 січня, 16:43
Опінії
Україні потрібно пройти кризу тут і зараз. Однак важливий елемент її вирішення – відповідь на питання «А що далі?»
10 січня, 15:10
Опінії
Континентальна енергетична криза в Європі завжди була викликана саме росіянами. Тепер про це можна забути, закрутивши ворожу трубу.
08 січня, 15:59
Війна
"За попередньою інформацією жертв і постраждалих немає, інформація наразі уточнюється".
02 січня, 10:37