У Латвії затримали двох осіб за шпіонаж на користь Росії

ВІЙНА
11 січня, 14:18
У Латвії затримали двох осіб за шпіонаж на користь Росії
Фото: google

Вони зустрічалися із російською військовою розвідкою на території РФ

У Латвії Служба державної безпеки спільно зі Службою воєнної розвідки і безпеки затримали двох осіб, яких підозрюють у багаторічній співпраці з російською військовою розвідкою. Вони нібито надавали їй секретну інформацію, повідомляє Delfi.

Підозрюваних затримали ще у 2021 році у рамках двох кримінальних процесів за статтею шпигунство, зазначають працівники розвідки. За їх даними, особи зустрічалися із російською військовою розвідкою на території РФ.

Перша особа начебто передавала інформацію про бойові можливості, роботу національних збройних сил, оборонні закупівлі та розширений контингент НАТО у Латвії. Слідчі повідомляють, що отримали значний обсяг доказів, серед яких документи та носії інформації.

30 грудня 2021-го матеріали справи передали до прокуратури з вимогою розпочати кримінальне переслідування.

Другий підозрюваний, за даними розвідки, теж співпрацював з РФ протягом багатьох років, і надавав інформацію, що стосується військових інтересів Кремля. Додаткової інформації на користь розслідування у відомстві не надають.

 

Читайте також:
Опінії
24 червня 2022 року Служба безпеки України оголосила, що Андрій Деркач є державним зрадником і працює на спеціальні служби росії.
25 червня, 10:18
Світ
Нейтралізований російський шпигун
17 червня, 13:45
Світ
Провідна компанія Фінляндії у галузі комунікаційних й інформаційних технологій тісно співпрацювала з кремлівськими спецслужбами.
28 березня, 19:01
Світ
Розвідка оприлюднила П.І.Б., місце роботи, адреси реєстрації, паспортні дані, марки, моделі та номери автівок співробітників ФСБ
28 березня, 13:55
Кримінал
Його завербував представник терористичної організації «МДБ ДНР» для збору таємної інформації
01 лютого, 10:45
Світ
Він отримав за вкрадену інформацію оплату готівкою на загальну суму 2500 євро
28 січня, 10:15