У лавах окупаційного контингенту РФ завелися іранці

ВІЙНА
21 лютого, 06:08
У лавах окупаційного контингенту РФ завелися іранці

Підтримка Тегераном російської агресії проти України не обмежується постачанням дронів-камікадзе. Крім «Шахедів» за ворога воюють шахіди.

Відповідні фотодокази оприлюднив вітчизняний військово-політичний оглядач групи «Інформаційний спротив» Олександр Коваленко. За його словами, військово-теократичний диктаторський режим Ірану більше не приховує своїх українофобських поглядів.

«Ну, от, тепер уже майже офіційно — іранці у складі одного із підрозділів російської окупаційної армії... Але пригадаймо, що ж постачає Іран росії, починаючи від 2022 року? Перерахую по пунктах:

  • БПЛА — Mohajer-6, Shahed-131, Shahed-136.
  • Авіабомби — Ghaem-5.
  • Шоломи — NIJ II.
  • Бронежилети — Rouin-3.
  • ПТРК — Dehlaviyeh.
  • Снаряди калібром 152-мм для Д-20 та 122-мм для Д-30.
  • Ракети для РСЗВ калібром 122-мм.

Тепер, окрім усього іншого, Іран постачає Росії ще й своє «гарматне м'ясо». До речі, нагадайте мені, будь ласка, а посольство Ірану в Україні все ще працює?», — слушно запитує Олександр Коваленко.

А проте, як раніше вже інформувала медіаагенція «Останній Бастіон», тактика Ірану дуже проста: бити там, де можна зараз, максимально розтягуючи сили противника та дестабілізуючи ситуацію. Вочевидь Україну у Тегерані розглядають як додатковий полігон.

Читайте також:
Опінії
Рано чи пізно Гейне, Кіплінґ і Пушкін посядуть своє місце в історії. А люди із відповідних країн більше не чіпатимуть сусідів...
31 березня, 13:00
Політика
Мета ворога майже досягнута, бо українці знову створили собі кумира, якого вважають непомильним. Реальність виявилася суворішою.
11 лютого, 19:08
Війна
У дусі своїх ідейних попередників загарбники поборюють усе українське. Крім книг і пам'ятників загрозу для росіян становить... Церква!
11.12.2023, 12:12
Війна
Росіяни вилучили українську літературу із книгарень і бібліотек на тимчасово окупованих територіях. Причина — пошук екстремістських текстів.
14.11.2023, 18:13
Кримінал
Під час розслідування отримано неспростовні докази вини керівництва та активних учасників секти. «АллатРа» — кремлівський проєкт.
02.11.2023, 19:24
Кримінал
За час своєї присутності загарбники з РФ цілковито викоренили у південних населених пунктах України такі явища, як медицина і освіта.
30.09.2023, 20:55