У Лівані на тлі нестачі ліків закриваються аптеки

СВІТ
24 липня, 16:45
У Лівані на тлі нестачі ліків закриваються аптеки
Фото: Anadolu Ajansi

Близькосхідна країна Ліван переживає одну з найважчих у своїй історії соціально-економічних криз.

Днями місцева Національна асоціація власників аптек ухвалила рішення про вимушене закриття, інформує видання "Al Jadeed".

Головною причиною відмови аптекарів від роботи є гостра нестача лікарських препаратів у Лівані; і це під час пандемії коронавірусу!

«Власники аптек із початку епідеміолоґічної кризи доклали всіх зусиль для того, щоби забезпечити громадян медикаментами. Однак більша частина наших запасів уже вичерпана. Ми вимушені закритися до того моменту, поки міністерство охорони здоров'я Лівану не укладе угоду з профспілкою імпортерів лікарських препаратів про постачання нових партій медикаментів», — йдеться у повідомленні Національної асоціації власників аптек.

Стан вакцинації ліванських громадян від COVID-19 наразі визнано цілком незадовільним серед усіх близькосхідних країн (окрім Сирії та Ємену, де не перший рік тривають громадянські війни).

Між тим, як раніше вже повідомляв "Останній Бастіон", лікарі масово тікають із території Лівану на тлі пандемії коронавірусу.

вибір редакції
Читайте також:
У Палестині відбулися траурні заходи до 6 річниці з дня убивства ізраїльськими військовослужбовцями школярки Хаділь аль-Гашламон.
24 вересня, 10:26
Давно померлі чекісти та ґестапівці, які горять у Пеклі, могли б пишатися своїми ідейними послідовниками з Армії оборони Ізраїлю (ЦАХАЛ).
16 вересня, 12:46
Представники єзидського етносу не можуть повернутися у власні домівки через діяльність незаконних збройних формувань.
05 серпня, 10:35
На території провінцій Хузестан, Ілам, Лурестан і Ісфаґан тривають масові арешти невдоволених режимом аятол громадян, серед них є жінки.
29 липня, 09:44
Етнічне азербайджанське населення Ісламської Республіки Іран підтримало тисячі мітинґарів з інших реґіонів.
22 липня, 10:23
Президент Туреччини знаходиться з кількаденним робочим візитом на території самопроголошеної Турецької Республіки Північного Кіпру.
21 липня, 11:43