У Лубнах провели тренування підрозділу Тероборони

ПОЛТАВА
21.02.2022, 12:24
У Лубнах провели тренування підрозділу Тероборони

На тлі постійного воєнного шантажу з боку РФ жителі Лубенської громади взялися за зброю з метою підготуватися до зустрічі з агресором.

Відповідний фотозвіт виклала пресслужба органу місцевого самоврядування, передає інформаційна агенція "Останній Бастіон".

Зазначається, що присутніх учасників військово-патріотичного заходу з лав резерву Територіальної оборони навчали основам бойової підготовки та медичної допомоги.

«Чимало охочих зібралися цього дня на Замковій горі, де й відбувалися навчання. Показово, що зібралися на навчання не лише військовослужбовці та члени добровольчих формувань, а й пересічні громадяни. Професійні інструктори провели заняття з тактичної, військово-медичної, інженерної підготовки. Пояснили присутнім порядок дій при евакуації пораненого з поля бою, способи надання першої медичної допомоги пораненому, застосування засобів медичної допомоги, побудову та заходи безпеки при поводженні з інженерно-вибуховими пристроями тощо», – прокоментували у Лубенській міській раді.

Водночас у пресслужбі органу місцевого самоврядування додали, що влада та жителі громади прагнуть миру, але у зв'язку з загрозою російського вторгнення – готові до будь-якого перебігу подій, перш за все до захисту рідного краю від загарбників.

Між тим, "Останній Бастіон" нагадує своїм читачам, що нещодавно у Полтавській області відбувся військовий вишкіл для жіноцтва.

У Лубнах провели тренування підрозділу Тероборони_1
Читайте також:
Світ
На території Республіки Польща вже розпочала діяти постійна база американців. Калінінграду приготуватися до сецесії.
22 березня, 16:29
Політика
Прем'єр-міністр Японії Фуміо Кішіда приїхав із робочим візитом до України, адже розглядає нашу країну за стратегічного партнера.
21 березня, 17:46
Опінії
Як Буданов зареєстрував фіктивну фірму під назвою «Головне управління розвідки Міністерства оборони України»
21 березня, 14:45
Світ
А Володимир Оманський перед повномасштабним вторгненням розповідав українцям про шашлики у травні
14 березня, 12:14
Світ
Російська пропаганда почала активніше працювати в Європейському союзі, щоби спробувати маніпулювати західним суспільством.
13 березня, 17:09
Політика
За яких обставин Буданов очолив воєнну розвідку
13 березня, 14:24