У майбутньому люди вживатимуть значно менше алкоголю — дослідження «The Economist»

СВІТ
23 травня, 12:34
У майбутньому люди вживатимуть значно менше алкоголю — дослідження «The Economist»

Покоління, яке народилося на планеті з початку 2000-х років, дедалі рідше вживає спиртні напої, ніж їхні батьки.

На цьому наполягають у британському виданні "The Economist", журналісти якого 23 травня оприлюднили нове соціологічне дослідження.

Істотні зміни у галузь виробництва алкоголю (від пива до віскі та горілки) внесла світова пандемія коронавірусу.

Вже сьогодні корпорації, які спеціалізуються на спиртних напоях, підраховують збитки від кризи, яка насувається, адже карантинні обмеження спричинили нестачу грошей у гаманцях багатьох людей.

Торік продажі таких корпорацій, як "Diageo" (в її власності популярний пивний бренд "Guinness", віскі "Johnnie Walker" та елітне шампанське "Dom Pérignon") і "Pernod-Ricard" (їй належить горілчаний бренд "Absolut" і бренді "Арарат") демонстрували рекордний злет, нині спостерігається зворотна реакція.

«Що дивує, загальний обсяг споживання алкоголю зменшився серед громадян заможних країн Заходу молодше 30 років. Оскільки на тлі пандемії молоді люди замість дорогих вин і віскі почали здебільшого звертати увагу на своє здоров'я й насичення організму нешкідливими продуктами», — підсумували журналісти видання "The Economist".

Читайте також:
Постраждали сотні людей, проте точну кількість встановити поки що неможливо.
вчора, 17:30
Майже тиждень не припиняються дискусії з приводу присутності української символіки на протестах у Сан-Паулу.
02 червня, 20:00
Кордони поліціянтів у спецодязі, перекриті вулиці, розграбовані крамниці, автівки у полум'ї, юрби агресивних протестувальників...
02 червня, 09:09
Безвладдя і масові заворушення розв'язали руки поліційському свавіллю у США.
01 червня, 12:25
Науковці наполягають на необхідності системних змін, щоб вирівняти криву шкідливих викидів і не допустити найгірших наслідків для клімату.
31 травня, 11:20
Під час протестів були пошкоджені або розграбовані щонайменше 170 магазинів, спалені кілька десятків автомобілів і будівель.
31 травня, 10:11