У Мелітополі та Маріуполі понад 50% населення складають заїжджі чужинці

ВІЙНА
07 січня, 07:51
У Мелітополі та Маріуполі понад 50% населення складають заїжджі чужинці

Цілеспрямоване заміщення українців на тимчасово окупованих землях Півдня триває. Росіяни завозять узбеків, таджиків, чеченців та інших.

Такі відомості із посиланням на власні джерела у прямому етері загальнонаціонального телемарафону озвучив Мелітопольський міський голова Іван Федоров. Його інформацію, але щодо Маріуполя підтвердив і радник тамтешнього мера Петро Андрющенко.

Зазначається, що російські загарбники спільно з колаборантами посилено змінюють етнічний склад населення у південній частині Запорізької та Донецької областей, здебільшого у містах. Спочатку вороги довели місцевих мешканців до зубожіння, а нині виганяють.

«Тепер через горезвісний центр зайнятості рашисти пропонують безробітним українцям їхати на заробітки до себе на росію. Натомість завозять на ТОТ гастролерів з еРеФії. Наразі 50% населення Мелітополя — немісцеві.

До повномасштабного вторгнення у місті проживало 150 тисяч осіб. За два роки окупації близько 90 тисяч виїхали до інших міст України та світу. У Мелітополі залишилось 60 тисяч корінних мешканців, проте приблизно стільки ж понаїхало з ворожої країни», — повідомив Іван Федоров.

Своєю чергою, медіаагенція «Останній Бастіон» нагадує читачам, як на московії з демографією відбуваються аналогічні процеси. Корінні народи умовного Саратова і Чебоксар також заміщуються чужинцями з країн Середньої Азії та Африки.

Читайте також:
Світ
Третю добу поспіль тривають запеклі бої за медичний комплекс Аш-Шифа. Командування ЦАХАЛ вперто вірить, що знищує терористів ХАМАС.
25 березня, 19:13
Кримінал
Сіоністи й по нині додають до маци кров дітей, доведено геноцидом палестинців у Ґазі. Ізраїльтяни вбивають усіх, кого бачать у приціл.
04 січня, 14:45
Світ
Смуга Ґази належить тим, хто її десятиліттями населяє. А тому режим Біньяміна Нетаньягу не має права депортувати палестинський народ.
03 січня, 19:06
Кримінал
Геноцид волелюбних народів практика диктаторських режимів. Прикро це визнавати, але ресурсна федерація московії у цій справі не єдина.
02 січня, 14:45
Світ
Наш світ більше не буде тим самим, що раніше. Українці це зрозуміли 24 лютого 2022 року, а палестинці 7 жовтня 2023 року...
10.11.2023, 11:29
Світ
Починаючи з 7 жовтня ізраїльські війська перетворили смугу Ґаза на найбільш небезпечне місце у світі. Гинуть цивільні, а не ХАМАС.
07.11.2023, 11:08