У НАТО і ЄС вважають, що Байден відновить трансатлантичний діалог

СВІТ
24.11.2020, 10:17
У НАТО і ЄС вважають, що Байден відновить трансатлантичний діалог
Фото: NATO

Президентські вибори у США ще не завершилися, проте керівники НАТО і Євросоюзу вже визнали переможцем Джо Байдена.

У Брюсселі мають певність, що кандидат від Демократичної партії перезавантажить напружені до сьогодні відносини Америки з Європою, інформує видання "Reuters".

Генеральний секретар НАТО Єнс Столтенберґ і президент Європейської Ради Шарль Мішель у телефонній розмові з Байденом привітали його з обранням на посаду президента.

Вони також запросили його наступного року зустрітися з європейськими союзниками Вашингтона, над якими нависла загроза російської гібридної агресії.

Столтенберґ подякував Байдену за те, що «він давно підтримує НАТО і сталі міжатлантичні відносини», тоді як Мішель запропонував «відновити до того міцні американсько-європейські зв'язки, порушені адміністрацією Дональда Трампа».

Водночас як раніше повідомляв "Останній Бастіон", у разі розгортання повномасштабної агресії РФ проти України, НАТО і ЄС утримаються від втручання в конфлікт, ставши сторонніми спостерігачами.

Читайте також:
Політика
Трамп офіційно перевів 300 військовослужбовців Національної гвардії штату Іллінойс під контроль федерального уряду.
вчора, 20:08
Політика
Заява пролунала на тлі інцидентів, що сталися в Чикаго минулими вихідними під час операцій федеральної імміграційної служби.
вчора, 17:29
Політика
У США дедалі частіше говорять про те, що Америка скочується в хаос.
06 жовтня, 10:27
Світ
Відповідно до проекту, монета може містити зображення Дональда Трампа з піднятим кулаком на тлі американського прапора.
04 жовтня, 06:16
Світ
Колишній чемпіон UFC Конор Макгрегор підтвердив, що його поєдинок відбудеться в рамках майбутньої події UFC у 2026 році в Білому домі.
02 жовтня, 10:53
Політика
Оглядовий матеріал з теми гучного зібрання американських генералів і адміралів, скликаного за наказом Трампа. Що це було?
02 жовтня, 08:30