У неозброєні та непідготовленості українців зацікавлений Кремль

ПОЛІТИКА
11 червня, 13:44
У неозброєні та непідготовленості українців зацікавлений Кремль
Фото: Facebook

У роз'єднанні нашого суспільства, у розхитуванні крихкої ситуації в Україні зацікавлений ворог. При чому, як зовнішній, так і внутрішній.

Так це свідома діяльність і бездіяльність тих хто цим займається, і тому вони вороги. Проте скоро ними будуть займатися й не факт, що тільки правопохоронні органи...

Скажімо відверто, як усе частіше звучать «плачі Ярославни» про те, що в Україні мирні міста перенасичені зброєю і що по закінченню війни може розпочатись збройовий хаос. А ще, — зростання рівня злочинності.

Дехто навіть проводить недолугі аналогії із повоєнним СССР (по суті, відверто тоталітарною диктатурою), де так все і відбулось. Однак, Україна XXI сторіччя не Совдепія сторіччя XX-го, про це слід пам'ятати!

Адже, по-перше, рівень життя і моралі у СССР був якраз сприятливим до такого розвитку подій, тому аналогія така собі. А по-друге, держава Україна може дуже просто запобігти подібному розвитку подій:

Просто легалізувати володіння зброєю для всіх громадян України. І все!

Ті ж, хто володіє автомобілями, як джерелом підвищеної небезпеки, не прагнуть сісти за кермо, щоби ганяти вулицями та давити людей... Хоча до автомобілів, коли вони тільки почали ставати масовими, теж ставилися з пересторогами.

На зламі епох (XIX-XX сторіч) навіть розглядали питання: чи можна дозволяти вільне володіння автомобілем пересічними громадянами? І, як бачимо нині, все обійшлося, хоч і не без перепон.

То чому ж легалізація зброї для цивільних українців досі табу?
Автор : Георгій Учайкін
Читайте також:
Опінії
Завдання зовнішнього і внутрішнього ворога — поляризація українців. Не перший раз за минулі сотні років нас послаблюють внутрішні чвари...
04 червня, 13:36
Війна
Військово-політичному керівництву України необхідно негайно переглянути мобілізаційну політику. Подальше зволікання рівноцінне поразці.
03 червня, 07:18
Полтава
Поки «зелені ямщики» з обласного центру продовжують обіцяти допомагати фронтовикам, в інших громадах слова перетворюють на справи.
26 травня, 08:48
Опінії
На 11-й рік війни громадяни України, на жаль, ніяк не можуть зрозуміти: лиш об'єднавши зусилля проти ворога, зможемо досягти результату.
16 травня, 20:35
Полтава
Умови сучасної війни вимагають пристосування та постійних змін. Особливо, коли йдеться про технічне оснащення наших захисників.
09 травня, 14:43
Опінії
Чим довше затягується війна, тим важливішими стають ресурси. А чи відомо вам, який головний ресурс на війні?
23 квітня, 20:32