У Німеччині готувалося вбивство канцлера Олафа Шольца

КРИМІНАЛ
15.12.2022, 10:23
У Німеччині готувалося вбивство канцлера Олафа Шольца
Фото: google

Російський слід державного перевороту, який не відбувся.

У Німеччині учасники групи Patriotische Union, яка планувала державний переворот, збиралися вбити канцлера Олафа Шольца. Про це повідомляє The New York Times. Замовники планували штурм Бундестагу, арешт парламентаріїв, а також вбивство Шольца. Головою змови вважається принц Генріх XIII із Тюрінгії. Два джерела The New York Times кажуть, що він зустрічався із російськими дипломатами. Один із таких візитів відбувся 12 червня в день росії.

Генріх XIII Принц Ройсс

Генріх XIII Принц Ройсс
Фото:wikipedia

Генріх XIII Принц Ройсс — син принца Генріха I (Гаррі) Ройсса та Войцлави-Федори, герцогині Мекленбурзької. Він був забудовником, керував компанією під назвою Buero Prinz Reuss у Франкфурті, а також виробляв ігристе вино. Після возз'єднання Німеччини в 1990 році намагався повернути власність, що колись належала його сім'ї, включно з кількома таунхаусами та замками, лісами та сільськогосподарськими угіддями, а також Театр Jugendstil Reuss у Гері.

Багато поглядів Ройсса узгоджуються з монархізмом. Він закликав до «відродження правових структур», що існували до 1918 року. Ройсс також виголошував промови, в яких стверджував, що Німеччина була васальною державою з часів Другої світової війни. На Всесвітньому веб-форумі в Цюріху в 2019 році Ройсс виступив із промовою, звинувачуючи Ротшильдів і масонів у відповідальності за війни XX століття, висловлюючи антисемітські теорії змови.

Німецькі правоохоронці провели рейди у 150 населених пунктах, конфіскувавши у змовників близько 40 одиниць вогнепальної зброї та тисячі набоїв. У членів групи знайшли готівку, срібні та золоті монети на суму в сотні тисяч євро. Спецслужби заарештували 25 осіб, яких підозрюють у підготовці державного перевороту. У змові брали участь представники стародавнього дворянського роду, колишній член парламенту, а також 69-річний колишній десантник Рюдигер фон Пескаторе, представники війська та поліції. Серед затриманих є громадянка росії, яка допомагала групі в контактах з російськими посадовцями.

Читайте також:
Світ
3,6 кілограма золота та понад 6000 діамантів використано для виготовлення унікальної монети.
06 вересня, 20:10
Політика
Над "чорним континентом" занесено сірник, який от-от спалахне через російсько-китайське збройне втручання у країни регіону Сахель.
26 серпня, 19:26
Життя
Вісь обертання Землі за останні роки змістилася через видобуток підземних вод, що перерозподіляє вагу на планеті.
19 червня, 17:00
Економіка
Маріонетковий проросійський режим Алєксандра Лукашенка винен іншому диктатору Ніколасу Мадуро мільярди доларів США за "чорне золото".
15 квітня, 21:13
Економіка
Власник Twitter, SpaceX та Tesla втратив перше місце у списку мільярдерів Forbes.
14.12.2022, 17:58
Життя
Під час мітингу проти вирубки тропічного лісу у штаті Рондонія активісти натрапили на червонокнижну кротову кобру (Atretochoana eiselti).
13.08.2022, 20:45