У Німеччині розпочався розгляд судової справи про передачу ГРУ РФ креслень Бундестагу

СВІТ
01 вересня, 12:27
Будівля німецького бундестагу
Будівля німецького бундестагу
Фото: DW

У Берліні сьогодні розпочався судовий процес у справі 56-річного громадянина ФРН Йенса Ф. (Jens F.)

Як повідомляє DW, Йенса Ф. (Jens F.) звинувачують у передачі планів будівлі німецького бундестагу російській військовій розвідці ГРУ, інформує Останній Бастіон.

На початку судового засідання було зачитано обвинувальний висновок.

З нього випливає, що в 2017 році Йенс Ф., котрий в той час працював у штаті однієї з працюючих на бундестаг охоронних компаній, передав співробітникові спецслужб в посольстві Росії в Берліні компакт-диск, на якому в форматі .pdf містилися понад 300 креслень приміщень в будівлі німецького парламенту.

Обвинувачений, який займався технічним обслуговуванням переносних електричних приладів, використовуваних на об'єктах німецького парламенту, мав доступ до цих планів.

У лютому Федеральна прокуратура ФРН висунула проти Йенса Ф. звинувачення в таємній агентурної діяльності. До кінця вересня попередньо заплановано шість судових засідань.

Читайте також:
За океаном російські спецслужби поводяться як вдома – нахабно.
23 липня, 22:12
Наразі Федеральне бюро розслідувань США планує дізнатися про будь-які потенційні негласні зустрічі або домовленості між Куликом та Джуліані.
20 липня, 11:46
Двоє росіян з дипломатичним імунітетом шпигували під прикриттям роботи у консульстві РФ.
24.01.2020, 14:41
Але у "демократичному" світі все це мало кого хвилює.
17:12
Латвійські законотворці схвалили остаточну заборону на публічне використання на території країни так званої "георгіївської стрічки".
12:43