У ПАР президента-корупціонера випустили на волю

КРИМІНАЛ
12.08.2023, 21:12
У ПАР президента-корупціонера випустили на волю
Фото: Bloomberg

Причиною вказаного кроку влади Південноафриканської республіки названо... "банальну переповненість тюрем".

Такі відомості безпосередньо з адміністративної столиці країни Преторії оприлюднило впливове видання "The Associated Press", передає медіаагенція "Останній Бастіон".

Зазначається, що 81-річного експрезидента ПАР Джейкоба Зуму достроково випустили із в'язниці, оскільки нібито "в його віці складно перебувати за ґратами із сотнями інших злочинців".

У 2021 році південноафриканський був засуджений після того, як відмовився давати свідчення перед комісією, яка розслідувала корупцію під час його каденції у 2009-2018 роках.

«Торік у листопаді Апеляційний суд визнав, що пан Зума навіть попри стан здоров'я не може залишити тюрму. Проте цього тижня ситуація істотно змінилася завдяки втручанню деяких неназваних чиновників з адміністрації президента Рамафоси, які залучили до команди захисників нових адвокатів», – йдеться у матеріалі наших західних колег-журналістів.

Також медіаагенція "Останній Бастіон" нагадує, що РФ і ПАР спільними зусиллями хочуть знищити Україну, тому торгують зброєю в обхід санкцій, запроваджених західними країнами.

Читайте також:
Світ
Як встановила міжнародна команда науковців, рукав найбільшої африканської річки, знаходився поряд із Ґізою. Проте із віками водойма висохла.
22 травня, 06:01
Світ
Вашинґтона намагається зберегти втрачені на користь Москви позиції в африканському регіоні Сахель. Поки справи йдуть кепсько.
14 травня, 14:45
Світ
Десятилітню антиджихадистську операцію завершено.
23.12.2023, 07:10
Політика
Так звана "Військова рада", котра захопила владу у Ніамеї, оголосила про зняття недоторканності з голови французької дипломатичної місії..
31.08.2023, 20:22
Світ
Який неприємний сюрприз для кремлівського бункерного щура напередодні відкриття африканського шапіто у Санкт-Петербурзі.
26.07.2023, 19:57
Війна
Крім місцевих військовослужбовців армії африканської країни на базі розміщувалися російські бойовики із компанії Євгєнія Пригожина.
22.04.2023, 18:24