У Петербурзі розпустили муніципальну раду округу "Смольнінське"

СВІТ
25 січня, 16:04
У Петербурзі розпустили муніципальну раду округу "Смольнінське"

ЇЇ депутати звинувачували путіна у держзраді

Міський суд Санкт-Петербурга схвалив рішення районного суду про розпуск ради муніципальних депутатів округу "Смольнінське", частина яких вимагала відставки Володимира Путіна через війну в Україні.

Про це повідомляє медіа агенція "Останній Бастіон" з посиланням на проект Радіо Свобода "Север.Реалії"

Раніше аналогічне рішення на вимогу прокуратури ухвалив Смольнінський районний суд. Прокуратура стверджувала, що рада депутатів не діяла протягом трьох місяців у 2021 році. Голова муніципальної ради Григорій Ранков у цей час хворів.

Про це "Север.Реалії" повідомив депутат Дмитро Палюга.

"Це, звичайно, повна нісенітниця, ми збиралися як мінімум раз на місяць, а іноді й частіше. Відеозаписи всіх цих засідань суд не переконали. Нібито, якщо голова Ранків не скликав засідання, то вони нелегітимні. Але це швидше питання до пана Ранкова, чому він нехтує своїми обов'язками щодо скликання та проведення засідань", - зазначив Палюга.

Він наголосив, що суд не може розпустити Думу.

"Для цього губернатор має внести пропозицію про розпуск у ЗакС на підставі рішення суду, а ЗакС у свою чергу підтримати його. - Розповів він. - Поки цього не сталося, ми плануємо далі виконувати свої обов'язки в звичайному режимі".

Справа про розпуск Думи розглядалася понад рік, засідання переносилися.

Процес прискорився після того, як опозиційні депутати запропонували Державній думі висунути президенту володимиру путіну звинувачення у держзраді через військове вторгнення в Україну.

9 вересня депутати петербурзького муніципального утворення "Смольнінське" закликали Держдуму висунути президенту володимиру путіну звинувачення у держзраді через воєнне вторгнення в Україну. 2019 року незалежні кандидати отримали більшість у раді. Там представлено 10 самовисуванців, у тому числі - 8 осіб, раніше пов'язаних зі структурами Олексія Навального, а також семеро членів "Яблука", комуніст та два депутати від "Єдиної росії".

12 вересня муніципальні депутати з 18 округів Москви, Петербурга та Колпіно підписали петицію з вимогою відставки президента росії володимира путіна.

13 вересня Смольнінський районний суд оштрафував депутата МО "Смольнінське" Дмитра Палюгу на 47 тисяч рублів за "дискредитацію влади" за звернення депутатів муніципалітету до Держдуми із закликом звинуватити путіна у держзраді за розв'язану війну проти України.

Читайте також:
Світ
Відбулася детонація боюприпасів
16 березня, 13:15
Війна
Безпілотники літають скрізь – над аеропортами, НПЗ, хімзаводами
14 березня, 15:28
Історія
У 1922-му з України вивезли скарби, цінність яких дорівнювала золотому запасу Російської імперії 1915 року…
13 березня, 12:45
Світ
російські люксові готелі зобов’язали безлімітно наливати алкоголь вже з обіду
11 березня, 09:15
Політика
Команда Алєксєя Навального благає Європейський союз зняти санкції з Міхаіла Фрідмана, Пєтра Авєна, Алєксєя Кузьмічєва і Гєрмана Хана.
09 березня, 17:23
Війна
Невзоров пояснив, що означає висловлювання кремлівського бункерного щура про тимчасово окуповані території
09 березня, 14:55