У Пирятині презентували книгу про земляків, які захищають Україну від московської агресії

КНИГИ
03 серпня, 08:42
У Пирятині презентували книгу про земляків, які захищають Україну від московської агресії

Пам'ять про мешканців Пирятина, які стали на захист незалежності й територіальної цілісності України, віднині на сторінках книги.

Збірку матеріалів під назвою "Пирятинці: з Україною в серці, зі зброєю в руках" минулої суботи, 1 серпня, презентували у міському культурно-громадському центрі.

На початку заходу всі присутні вшанували хвилиною мовчання героїв-земляків, які віддали своє життя, захищаючи Україну від окупантів із РФ.

До вказаної книги увійшли щирі та відверті розповіді очевидців буремних подій на Донбасі з весни 2014 року до тепер: добровольців і кадрових військовослужбовців, їхніх рідних, близьких, знайомих.

«Це видання — привід для нагадування всім, що війна є, й коли вона закінчиться буде згадкою про тих, хто ризикуючи, захищав наші кордони, і тих, хто віддав своє життя за цілісність нашої держави. Ми пишаємося і дякуємо військовим за їхній подвиг», — зазначив під час презентації міський голова Олексій Рябоконь.

Серед присутніх на заході були безпосередні учасники бойових дій на Сході України, дружини, матері та батьки полеглих воїнів, а також небайдужі мешканці Пирятинської громади.

Читайте також:
Безробітний чоловік вкрав у сусідки бензинову ланцюгову пилку.
15 вересня, 13:54
«Це плата за прохідні місця у партійних списках».
01 вересня, 19:41
Ми готові посприяти Іллі в складній боротьбі із собою й таки організувати йому лікування та реабілітацію в психіатричній клініці.
27 серпня, 19:08
На Полтавщини розбазарили дослідні землі освітнього закладу. Оборудкою зацікавилася прокуратура.
07 серпня, 18:58
Несподівану знахідку виявили кременчуцькі правоохоронці в одній із багатоповерхівок міста, а саме 1,3 кілограма тротилу.
07 серпня, 08:56
Чоловік погрожував підірвати свою дружину та її матір саморобним вибуховим пристроєм
06 серпня, 17:55